עמוד הבית בלוג האם ניתן לבצע החלפת צנרת ביוב ללא הרס מבנה?
האם ניתן לבצע החלפת צנרת ביוב ללא הרס מבנה?
שתף
20 פבר 2021

אם הייתם שואלים את השאלה הזאת בעבר שהרי החלפת הצנרת כתוצאה מביוב בעייתי הייתה מחייבת שבירת מבנה והתוצאה? הון עתק על תיקונים ושיפוץ מחודשים כחלק מפתרון הבעיה עצמה. 

כיום נוכח הטכנולוגיה המתקדמת, הכלים המתקדמים ונותני השירות הטובים ביותר תוכלו גם אתם לאתר את הבעיה בנקודה הספציפית וכך לחסוך נזקים ועלויות בזמן אמת. 

סובלים מבעיות וסתימות חוזרות ונשנות שמקורן מעלה חשד לכיוון הביוב? המים עולים על גדותיהם באמבטיה? סביר להניח שגם אתם צריכים אינסטלטור מקצועי שיפתור את הבעיה בדרך הקצרה ועם כמה שפחות הוצאות על הדרך. 

החלפת צנרת ביוב – אפשר גם בלי לשבור שום דבר 

החלפת צנרת ביוב אפשרית ואפילו מומלצת השאלה היא למי אתם פונים ועל ידי מי מתבצע ההליך עצמו. לרוב אין גישה למיקום ההחלפה ולכן אך ורק מקצוענים בתחום יכולים לפתור את הבעיה ללא שבר, בזמן קצר וללא עלויות יקרות מדי.

כן, זה אכן אפשרי, מבלי לשבור שום דבר ובטח שלא מרצפות, שבילים וכל מה שגובל בעלויות יקרות וזמן יקר. אז אם יש לכם בעיה עם הצנרת והגיע זמנה כל מה שאתם צריכים זה מישהו שיודע ויכול לבנות לכם קווי ביוב חדשים שיכולים לפתור את הבעיה במהירות עם ועם כמה שפחות עלויות בדרך.  

כיצד מבצעים החלפת צנרת ביוב לבניין ללא הרס? 

החלפת צנרת ביוב בבניין תהיה שונה מבית פרטי, כאן יידרש לבצע חפירה לעומק האדמה עד לחלק הרצוי. באמצעות מערכות סקירה מיומנות יהיה ניתן לדעת האם יש צורך להחליף את כל הקו או רק את חלקו, כמובן שזה תלוי גם בגילו של הבניין וגילן של התשתיות.

המערכת הסוקרת המקצועית תאתר בצורה חכמה את הבעיה הנקודתית ורק לאחר השגת המידע הרלוונטי ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת תפתור את התקלה ותחליף את הצינור מבלי לפגום בכל צנרת הבניין. 

כפי שהבנתם, קיימים הבדלים בין החלפת צנרת בבניין או בדירה פרטית וזה בא לידי ביטוי בבחירת צינור מאוד מסוים וכלה במרכיבים משתנים והוצאות הצינור והפינוי שלו. על פי רוב צנרת מחירה ייקבע נקודתית וזה אומר מטבח – נקודה, אמבטיה- נקודה וכד'.. 

כמו כן יילקחו בחשבון חומרי גלם עצמם וכן החומרים מהם עשויים המשטחים של סביבת האמבטיה או המטבח ובסופו של דבר גם עלות העבודה עצמה. בגדול? כמה שפחות שבר ובדיקות מקדימות יכולות בהחלט להקל עליכם ולמזער את עלות העבודה והחומרים לבלתי היכר. 

בסיכומו של דבר, אם גם אתם חושדים כי משהו אינו כשורה נוכח הצפת מים במקלחת, בכיור במטבח או מהביוב עצמו הגיע הזמן לבדוק את מקור הבעיה. בחלק מהמקרים יידרש מכם להחליף את צנרת הביוב אבל בחלק מהמקרים ייתכן והבעיה תסתכם בהרבה פחות נזקים ועלויות ממה שנדמה לכם. 

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ