עמוד הבית שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

זה לא באמת משנה כמה אתם משתדלים להיזהר, ככל הנראה בשלב כזה או אחר יהיה עליכם לחפש אינסטלטור מומלץ בעיר מגוריכם. השירותים שאותם מספק האינסטלטור הם שירותים רבים, ולכן הוא אחד מאנשי המקצוע עם הביקוש הגבוה ביותר. אינסטלטור יכול להיות רלוונטי הן לאנשים פרטיים וכמובן שגם לבעלי עסקים, כל אחד מאיתנו יצטרך תמיד שיהיה לו בהישג יד מספר של אינסטלטור 24 שעות. 

אך לפני שאתם עושים החלטה כל כך חשובה, שווה לכם להבין קצת יותר לעומק על שירותי אינסטלציה. לאחר תכנון מערכות המים על ידי יועץ אינסטלציה – בכל פעם שתזמינו אינסטלטור צריכה להיות לכך סיבה, ומוטב כי תעשו זאת בלב שלם ובביטחון מלא. כי תיקוני אינסטלציה כאלה או אחרים צריכים להתבצע במקצועיות גבוהה, אחרת הם עשויים לחזור על עצמם פעם נוספת בעתיד הנראה לעין.

יש לכם תקלת אינסטלציה? אל תנסו לתקן את זה לבד

בואו נודה על האמת, כאשר אנו רואים בעיה כזאת או אחרת בצנרת – ככל הנראה נרצה לפתור אותה לבד. אך לפני שאתם מוציאים את ארגז הכלים החוצה, קחו בחשבון כי מדובר על פרוצדורה שעלולה להיות בעייתית. לא מן הנמנע כי התיקון של התקלה הוא הרבה יותר מורכב ממה שנראה לכם לעין, אך אתם מהצד שלכם לא תהיו מודעים לכך.

ברוב המקרים אנשים שהחליטו לתקן תקלות אינסטלציה בעצמם, מצאו את עצמם מתמודדים עם בעיות בהמשך. יש אפילו כאלה שהסבו הרבה יותר נזק למערכת האינסטלציה, ובסוף הם מצאו את עצמם עם הגב לקיר. במקרה כזה להזעיק מהנדס אינסטלציה זה הרבה יותר קשה, ולרוב זה גם יהיה הרבה יותר יקר.

מהן הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת אינסטלטור מומלץ?

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שבגינן תצטרכו להזעיק אינסטלטור 24 שעות, אך יש כמובן את הסיבות השכיחות ביותר שלא ישאירו לכם שום מקום לספק. כמובן שתוכלו להזעיק אינסטלטור בכל רגע שבו אתם רואים לנכון, אך מוטב כי זוהי לא תהיה האפשרות הראשונה מבחינתכם. לעיתים פתרון של תקלות פשוטות זה משהו שתוכלו לעשות אותו בעצמכם, מבלי לחכות לאיש מקצוע מיומן.

  • אחד השירותים השכיחים ביותר שתוכלו לקבל על ידי אינסטלטור זה החלפת אינסטלציה. כלומר החלפה של כל מיני דברים קטנים הקשורים לאינסטלציה של הבית, החלפה שכמובן לא תוכלו לעשות אותה באופן עצמאי. אם תחליטו לבצע את ההחלפה בעצמכם, לא מן הנמנע כי היא תהיה הרבה יותר מורכבת עבורכם מאשר לאיש מקצוע מיומן. 
  • עוד שירות שכיח מאוד שתוכלו לקבל על ידי מהנדס אינסטלציה זה כמובן תיקון של נזילות. מעבר לתיקון של הנזילה, האינסטלטור מגיע עם ציוד מתקדם בכדי לאתר אותה בצורה הכי מדויקת שיש. אם תחליטו לבצע את הפרוצדורה באופן עצמאי, לא תוכלו למצוא את מקור הנזילה באופן שהוא חד משמעי. 
  • עוד מאותם תיקוני אינסטלציה שכיחים במיוחד זה פתיחה של סתימות. סתימות יכולות להתרחש בכל רגע נתון, והן יגבילו אותנו עד מאוד בכל מה שקשור לביצוע פעולות פשוטות. אינסטלטור מיומן שמגיע עם הניסיון הדרוש, יודע בדיוק איך לשחרר כל סתימה – אפילו אם מדובר על סתימות שהן מאוד מורכבות.

האם תיקוני אינסטלציה תמיד משאירים לכלוך?  

אחת מהסיבות שבגללן אנו נוטים לדחות תיקונים שונים הקשורים לאינסטלציה היא בגלל החשש מפני נזק או הרס. לא פעם אתם תמצאו את עצמכם דוחים את התיקונים, כי אתם חוששים מה תצטרכו לבצע מיד לאחר מכן. אך קחו בחשבון כי היום הסיפור שונה בתכלית מאשר היה בעבר, ונכון להיום אינסטלטור מומלץ יוכל לבצע תיקוני אינסטלציה מבלי להשאיר נזק.

החוכמה היא לדעת לבחור את האינסטלטור הנכון, זה שיגיע גם עם הציוד המתקדם לצורך ביצוע התיקון. ברגע שהאינסטלטור יגיע עם ניסיון ועם ציוד מתקדם, הוא ככל הנראה יוכל לבצע את התיקון לשביעות רצונכם. לא משנה אם מדובר על אינסטלטור 24 שעות או על אינסטלטור שמספק שירות במסגרת שעות הפעילות הקבועות מראש.

מה עושים במצבים שהתקלה חוזרת על עצמה בשנית? 

עליכם לקחת בחשבון כי תקלות אינסטלציה יכולות לחזור על עצמן פעם אחר פעם. מדובר על דבר שהוא מאוד שכיח, ולכן אתם מהצד שלכם תצטרכו להכין את עצמכם בצורה הכי טובה לקראתו. אך אם אתם תקבלו שירותי אינסטלציה על ידי מהנדס אינסטלציה, לא אמורות להיות לכם יותר מידיי חששות – כי ככל הנראה התיקון שתקבלו הוא יהיה ברמה מספיק גבוהה.

אם התקלות חוזרות על עצמן פעם אחר פעם, ככל הנראה שהתיקון הראשוני לא היה מספיק מקצועי. זוהי הסיבה שאסור לכם לבחור אינסטלטור שיבצע החלפת אינסטלציה או כל עניין אחר על רגל אחת. מוטב כי יהיה מדובר על איש מקצוע שאתם סומכים עליו לגמרי, כזה שגם אם התקלה תחזור על עצמה בשנים – ידע לתת לכם מענה הולם. 

מה חשוב לדעת לפני שמקבלים שירותי אינסטלציה?

  • הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון הוא שאותו אינסטלטור 24 שעות שיגיע לספק תיקון יעשה זאת תוך זמן קצר. קחו בחשבון כי כל זמן שבו התקלה נשארת בעינה, הוא זמן שעלול להביא איתו לעוד נזק. כך שאם לא תקבלו תיקוני אינסטלציה בשיא המהירות, אולי תצטרכו לקבל בהמשך תיקונים הרבה יותר משמעותיים – כאלה שהיה ניתן למנוע אותם אם הייתם קצת יותר ערניים. 
  • הדבר השני הוא שתהיה לכם אחריות על כל תיקון שאותו האינסטלטור עושה, גם אם מדובר על התיקון הפשוט ביותר. יכול להיות שדווקא אחרי תיקון קטן עלולות להתגלות בעיות שונות, ולכן אתם צריכים להיות עם יד על הדופק. ברגע שיש לכם אחריות של מהנדס אינסטלציה, תוכלו להיות בטוחים כי יהיה לכם עם מי לדבר ואל מי לבוא בדרישה לפתרון. 
מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ