עמוד הבית תיקון פיצוץ בצנרת

תיקון פיצוץ בצנרת

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

במבט ראשון פיצוץ בצנרת יכול להיות מאוד מלחיץ, בטח אם מדובר על פיצוץ שהוא גלוי לעין. הסיטואציה יכולה לצאת משליטה מהר מאוד, וחשוב לפעול במהירות על מנת להחזיר את המצב בחזרה לקדמותו. תגובה איטית מצדכם עלולה להחמיר את המצב, ותחייב אתכם לבצע תיקונים הרבה יותר רציניים ומשמעותיים. מהסיבה הזאת ההמלצה הראשית היא לבצע תיקון פיצוץ בצנרת על ידי אינסטלטור מנוסה שמכיר את התחום כמו שצריך.

בשונה מסתימות או נזילות שבמצבים מסוימים תוכלו להתמודד איתם בעצמכם, כאשר מדובר על תיקון פיצוץ של הצנרת זה לא משחק ילדים. מספיק שתעשו טעות אחת קטנה, ואתם עוד עלולים להחמיר את הפיצוץ ולהביא להצפה הרבה יותר משמעותית מאשר הייתה לפני כן – קחו את זה לתשומת הלב שלכם.

איך ניתן לזהות פיצוץ לא גלוי בצנרת?

בכדי שתוכלו לבצע תיקון פיצוץ בצנרת, בראש ובראשונה יהיה עליכם לזהות כי אכן ישנו פיצוץ בצנרת. לא תמיד תוכלו לראות על פני השטח סימנים מחשידים, ולכן הערנות שלכם עשויה להיות אלמנט המפתח. במקרים מסוימים תוכלו להרגיש כי האדמה בחצר לחה, האדמה תהיה לחה יתר על המידה – אפילו בחודשי הקיץ החמים.

אך הסממן המובהק ביותר לכך שיש פיצוץ בצנרת הוא חשבון המים, חשבון המים שככל הנראה זינק בצורה משמעותית בגלל הפיצוץ. אם אתם רואים כי חשבון הבית זינק ללא סיבה הגיונית, ככל הנראה ישנה נזילה או חלילה פיצוץ בצנרת. במקרה כזה תצטרכו להזעיק אינסטלטור על מנת לבחון את המצב מקרוב.

האם לתקן את הצנרת או להחליף את כולה?

כאשר אתם נדרשים להתמודד עם מצב של פיצוץ בצנרת, עומדות לרשותכם לא מעט אפשרויות. אחת מהאפשרויות תהיה להחליף את הצנרת כולה, בכדי שפיצוצים נוספים לא יתרחשו בעתיד הקרוב. באופן עקרוני תיקון פיצוץ בצנרת יהיה יעיל כאשר מדובר על צנרת יחסית חדשה, צנרת שהיא תקינה רוב הזמן.

מצד שני אם מדובר על צנרת ישנה, מוטב יהיה שלא לתקן את הפיצוץ כי ככל הנראה הפיצוץ הבא יתרחש ממש בקרוב. ההמלצה במקרה הזה תהיה כבר להחליף את הצנרת כולה בצנרת חדשה, כך תוכלו למנוע בעיות נוספות בעתיד. במקרה של צנרת ישנה הבעיות יתרחשו תוך זמן קצר, אפילו יותר מוקדם ממה שנדמה לכם.

תיקון פיצוץ בצנרת – לא מדובר על עסק זול

קחו בחשבון כי בשונה מתיקונים אחרים שיעלו לכם כמה מאות שקלים, כאשר מדובר על תיקון של פיצוץ בצנרת העלויות עלולות לזנק. כמובן שהמחיר משתנה בהתאם לסוג הצנרת ובהתאם לחומרת הפיצוץ, אך ברוב המקרים המחיר בין האינסטלטורים השונים יהיה כמעט אחיד. בכל זאת שווה לכם לבצע השוואת מחירים על מנת לבחון את המצב.

העלות הממוצעת לתיקון של פיצוץ בצנרת הביתית תנוע בין 1200 ₪ ועד 1500 ₪. כמובן שהעלות יכולה לקפוץ במקרה שבו התיקון הופך להיות מורכב יותר, ולכן מוטב לבצע תיאום ציפיות עם האינסטלטור עוד לפני שהוא מבצע את התיקון. כך תוכלו להיות בטוחים כי לא תצטרכו לשלם ביוקר, ולא יצפו לכם הפתעות נוספות.

מה כדאי לעשות עד שהאינסטלטור מגיע?

קבלת ההחלטות שלכם עד אשר האינסטלטור יגיע לתקן את הפיצוץ בצנרת היא חשובה במיוחד. החלטה נכונה תוכל לסייע לכם להתמודד עם הפיצוץ, בעוד החלטות שגויות עשויות להשאיר את המצב כמו שהוא – או חלילה להחמיר אותו. ראשית תוודאו כי האינסטלטור יגיע תוך זמן קצר, תיקון פיצוץ בצנרת לא סובל דיחוי וחשוב מאוד שהאינסטלטור לא יבזבז את הזמן היקר – אל תיתנו לזה יד.

בנוסף מוטב כי עד שהאינסטלטור מגיע תסגרו את הברז הראשי של המים, כך תוכלו למנוע מהפיצוץ להחמיר את יותר. השאירו את הברז הראשי סגור עד אשר האינסטלטור יגיע, הוא כמובן ידע מה לעשות לאחר מכן. תוכלו כמובן להתייעץ עם האינסטלטור על מנת להבין אילו עוד פעולות מוטב שתעשו באופן נקודתי.

בתוך כמה זמן נהוג לבצע תיקון פיצוץ בצנרת?

הזמן הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר כאשר מדובר על תיקון של פיצוץ בצנרת, אתם מהצד שלכם בוודאי תרצו כי התיקון יתבצע במהירות האפשרית. הזמן של התיקון ישתנה בהתאם לחומרת הפיצוץ, וככל שהפיצוץ יהיה מורכב יותר כך מן הסתם ייקח הרבה יותר זמן לסדר אותו. אך אם העבודה תתבצע על ידי אינסטלטור מנוסה, תוכלו להיות בטוחים כי היא תתבצע בזמן הקצר ביותר.

אך קחו בחשבון כי אלמנט הזמן הוא משני כאשר מדובר על תיקון פיצוץ בצנרת. מוטב כי התיקון יתבצע בצורה מקצועית, כך שתוכלו להיות בטוחים כי לא תצטרכו להתמודד עם פיצוצים נוספים בעתיד. בנוסף מומלץ כי האינסטלטור יבצע בדיקה מקיפה לכל הצנרת, על מנת לשלול בעיות נוספות שעלולות להופיע בעתיד.

תיקון של פיצוץ בצנרת עושים רק עם מקצוענים!

אין מקום לפשרות כאשר מדובר על תיקון פיצוץ בצנרת, ולכן חובה עליכם לחפש את האינסטלטור המנוסה והמקצועי ביותר. יש לכם הזדמנות לתקן את התקלה הנוכחית, ובו בזמן גם לדעת כי המצב של הצנרת כולה הוא אידיאלי. כך שלא יופיעו לכם עוד בעיות בעתיד, בעיות שגם איתם אתם תצטרכו להתמודד וגם עליהם אתם תצטרכו לתת את הדעת.

מחפשים אינסטלטור שיספק לכם תיקון של פיצוץ בצנרת? הגעתם לכתובת הנכונה. התקשרו עוד היום על מנת שבתוך זמן קצר יגיע אליכם אינסטלטור מנוסה, הוא יפתור את התקלה ויאפשר לכם לחזור לשגרת חיים רגילה. עם פיצוץ בצנרת לא מתעסקים לבד, וחובה לבחור איש מקצוע שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות כי תיקון אחד קטן יכול לתת לכם שקט נפשי לאורך תקופת זמן ארוכה.

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ