עמוד הבית פתיחת סתימה במטבח

פתיחת סתימה במטבח

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

המטבח הוא האזור שבו ככל הנראה הסיכוי לסתימה הוא הגבוה ביותר, ומהסיבה הזאת אתם תצטרכו לדעת איך להתמודד עם הסתימות השונות. סתימה במטבח יכולה להתרחש בכיור, אך ישנם אזורים נוספים שבהם תוכלו למצוא סתימות – ומוטב כי תהיו ערוכים לכל בעיה ולכל תרחיש אפשרי. ברגע שתוכלו לדעת איך לבצע פתיחת סתימה במטבח, יהיה לכם קל יותר להתמודד עם סתימות בכל שאר האזורים בבית.

תזכרו כי פתיחה של סתימות עשויה להיות פשוטה כל עוד תפעלו על פי ההנחיות ועל פי הדרישות. מספיק שתעשו טעות אחת קטנה, בכדי שתביאו את עצמכם למצב שבו רק אינסטלטור יוכל לשחרר את הסתימה. אתם לא תרצו להפוך סתימה פשוטה לסתימה קשה, סתימה שתחזור על עצמה פעם אחר פעם ללא הפסקה.

מדוע חובה לשחרר סתימה במטבח במהירות?

כמו שאמרנו בתחילת המאמר, הסיכוי להיווצרות סתימה במטבח הוא סיכוי גבוה מאוד ומוטב כי תכירו את הנתונים האמיתיים. אי ידיעת הנתונים, איננה תביא אתכם למצב שבו תוכלו להימנע מהיווצרות של סתימות קלות או קשות במטבח. אז מדוע חובה לבצע פתיחת סתימה במטבח במהירות מבלי להתמהמה כל כך הרבה זמן?

ראשית כי כל זמן שבו הסתימה נותרת בעינה הוא זמן שבו לא תוכלו להשתמש בכיור או במוצר אחר במטבח. סיטואציה כזאת עלולה להגביל אתכם במיוחד, ולכן מוטב כי תספקו לה מענה מידיי. בנוסף סתימה אומנם עשויה להיראות כלא מזיקה, אך בפועל היא עשויה להרוס את הצנרת כל עוד היא לא מטופל במהירות ובזריזות.

פתיחת סתימות בכיור של המטבח

כאשר אנו מדברים על פתיחת סתימה במטבח, אי אפשר שלא לדבר בראש ובראשונה על שחרור סתימות בכיור של המטבח. הסיבה השכיחה ביותר להיווצרות של סתימות בכיור של המטבח היא בגלל שלא מעט לכלוך עשוי להיכנס אל תוך הסיפון ולסתום את הצנרת. מהסיבה הזאת מדובר על הסתימה השכיחה ביותר, סתימה שכל אחד מאיתנו יידרש להתמודד איתה.

העלות של פתיחת סתימה בכיור על ידי אינסטלטור מוסמך תנוע בין 200-400 ₪ בלבד, כל שכדאי לשקול את האפשרות הזאת ברצינות. בכדי לשחרר את הסתימה בכיור באופן עצמאי תצטרכו לרוב להשתמש בפומפה, בחלק מהמקרים אולי חוטר יוכל לעשות עבודה טובה ואפקטיבית יותר לשחרור של סתימות קשות.

פתיחת סתימה בצנרת של המטבח

הצנרת של המטבח היא לא בדיוק הכיור שעליו דיברנו לפני כן, כאן אנו מדברים על כל הצנרת שנמצאת מאחורי הכיור. חשוב שתבינו כי מדובר על עולם ומלואו, עולם ומלואו של צינורות שמטרתן להעביר את כל הלכלוך ישירות אל הביוב. ברגע שאחד מהקטעים של הצנרת סתום, התוצאה הפשוטה היא סתימה בכל פתחי הניקוז הקשורים באופן ישיר למטבח.

פתיחת סתימה במטבח היא שכיחה מאוד, אך סתימה בצנרת היא קצת פחות שכיחה מכיוון שלרוב מדובר על צנרת מתקדמת. במקרה הזה מוטב שלא תנסו לשחרר את הסתימה בעצמכם, כי ככל הנראה לא תצליחו לעשות זאת. העלות של פתיחה סתימה בצנרת של המטבח על ידי אינסטלטור מנוסה תנוע בין 450-700 ₪. 

פתיחת סתימה בצנרת של המדיח 

אם יש לכם מדיח בבית, ככל הנראה אתם משתמשים בו לא מעט בכדי להוריד את העומס על עצמכם ועל כל שאר בני המשפחה. אך מה קורה כאשר יש סתימה במדיח? מיותר לציין כי לא תוכלו להשתמש בו, ומכאן חוסר הנוחות יכולה להיות גבוהה מאוד. אך זה לא אומר שאתם צריכים להרים ידיים, ובטח שזה לא אומר שאתם צריכים להשאיר את המצב כמו שהוא.

אינסטלטור מקצועי שמספק שירותי פתיחת סתימה במטבח, יספק בין היתר גם שירות של פתיחת סתימות הקשורות לצנרת של המדיח. בחלק מהמקרים תוכלו באמצעות הדרכה נכונה לשחרר את הסתימה בעצמכם, ובחלק מהמקרים תצטרכו לקבוע ביקור של אינסטלטור. אך הכי חשוב שמדובר על מצב הפיך, מצב שניתן על ידי איש המקצוע הנכון להחזיר לתקינותו. 

היתרונות של פתיחת סתימה במטבח על ידי אינסטלטור מוסמך

  • הסיבה הראשונה שבגללה אתם חייבים לפנות לאינסטלטור ולא לנסות לשחרר את הסתימה בעצמכם היא כי הפתרון יהיה מהיר יותר. בעוד לכם ייקח הרבה יותר זמן להבין את מקור הסתימה, ולמצוא את השיטה היעילה ביותר לשחרורה – אינסטלטור יעשה זאת בזריזות. כך שלא תצטרכו להתמודד עם פגיעה קשה בתפקוד היומיומי שלכם במטבח.

  • הסיבה השנייה היא שאינסטלטור יוכל להבין מה היה המקור לסתימה, וכמובן לטפל בבעיה מהשורש. מנגד אם תחליטו לבצע את השחרור של הסתימה בעצמכם, יהיה לכם כמעט בלתי אפשרי להבין את מקור התקלה. אתם תשימו פלסטר על התקלה, אך אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי אותה סתימה לא תחזור על עצמה שוב בעתיד הקרוב או בעתיד הרחוק.

אין שום סיבה שתתמודדו עם סתימות במטבח בעצמכם!

שוב פעם הסתימה הטורדנית במטבח חוזרת על עצמה? זה לא המצב הכי אידיאלי שיש, אך תזכרו כי אתם לא צריכים להתמודד איתו בעצמכם. תבחרו את אנשי המקצוע הנכונים שיסייעו לכם להתמודד עם המצב, ופתאום הסתימה הטורדנית תיעלם כאילו היא לא הייתה. אומנם מדובר כרגע על חלום רטוב, אך בעוד זמן קצר תוכלו להפוך את החלום הזה למציאות של ממש שתרקום עור וגידים ממש לנגד העיניים שלכם.

פתיחת סתימה במטבח לא עושים לבד, פתיחת סתימות קלות או קשות עושים אך ורק עם אינסטלטור מקצועי. הרימו עוד היום טלפון על מנת להזמין את האינסטלטור אליכם, ובתוך זמן קצר הוא יגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש. הסתימה תשוחרר תוך מספר דקות, ואתם תוכלו להחזיר את חייכם בחזרה לשגרה.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ