עמוד הבית פתיחת סתימה בכיור המטבח

פתיחת סתימה בכיור המטבח

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

התחלתם לעשות כלים, וגיליתם כי הכיור סתום בפתאומיות? באתם לשטוף את הפנים, ולהפתעתכם המים פשוט לא יורדים בפתח הניקוז? מדובר על סתימה, מצב שכיח שעשוי לקרות ללא כל התראה מוקדמת. פתיחת סתימה בכיור לא תמיד תהיה פשוטה כמו שאתם חושבים לעצמכם.

כאשר ישנה סתימה בכיור ישנו צורך לנסות לשחרר אותה במהירות על מנת שתוכלו לחזור להשתמש בו. כל עוד הסתימה נותרת בעינה, לא תוכלו להשתמש בכיור. לפיכך יהיה עליכם לנסות למצוא פתרונות שונים שיאפשרו לכם לראות את האור בקצה המנהרה.

כמובן שהגישה שלכם צריכה להשתנות בהתאם למיקום שבו נמצא הכיור. פתיחת סתימה במטבח יכולה להיגרם מסיבות שונות, וחובה לשחרר אותה במהרה. לעומת פתיחת סתימה בכל כיור אחר שלא בהכרח תהיה בעייתית מאוד מבחינתכם.

מדוע נוצרות סתימות בכיור כל הזמן?

סתימה בכיור המטבח או בכל כיור אחר נוצרת בעיקר בגלל השימוש שאתם עושים בו. הכיור הוא אחד מהמקומות העמוסים ביותר, תוכלו להשתמש בו באופן תדיר כל היום. כתוצאה מכך נוצרת סתימה, לא משנה כמה תנסו להימנע ממנה.

הסיבה העיקרית להיווצרות סתימות בכיורים היא שאל תוך פתח הניקוז נכנסים דברים לא רצויים. זה יכול להיות שאריות מזון, שערות של אחד מבני המשפחה או כל דבר אחר. כתוצאה מכך הניקוז נסתם, ואתם תמצאו את עצמכם מתמודדים עם סתימה.

עם זאת חשוב להגיד כי לא תמיד תהיה לכם אפשרות למנוע את הסתימה הבאה. עם זאת כן תהיה לכם האפשרות לדעת כיצד תוכלו לשחרר אותה מבלי לקרוא לאינסטלטור. פתיחת סתימה בכיור טיפים יאפשרו לכם לעשות זאת לגמרי בעצמכם.

רוצים לשחרר את הסתימה בכיור לבד? כך עושים זאת!

לפני שאתם מחפשים אינסטלטור צדיק תוכלו לנסות לשחרר את הסתימה בכיור לבד. שחרור סתימה בכיור המטבח באופן עצמאי זה אפשרי, אך יהיה עליכם לדעת איך עושים זאת. כמובן שיש גם סתימות קשות שייתכן שידרשו מכם יותר מאמץ או הזמנה של אינסטלטור.

כך לא תביאו את עצמכם למצב שבו אתם מנסים לשחרר את הסתימה בצורה לא נכונה. קיימות כמה שיטות טובות שיכולות לאפשר לכם לשחרר את הסתימה בכיור לגמרי לבד.

שימוש בפומפה

נדיר מאוד שלא תהיה לכם פומפה בבית, היא הכלי השכיח ביותר לשחרור סתימות. פתיחת סתימה בכיור אמבטיה או בכיור במטבח עם פומפה יכולה להיות אפקטיבית.

היא תאפשר לכם לשחרר סתימות קלות מבלי שתצטרכו לקרוא לאיש מקצוע. כל מה שצריך לעשות זה לפמפם את פתח הניקוז עד שהסתימה משתחררת.

שימוש בחומץ וסודה לשתייה

אפשרות נוספת לשחרור סתימה בכיור היא על ידי שימוש בחוצץ וסודה לשתייה. פתיחת סתימה בכיור סודה לשתיה וחומץ יאפשרו לכם לשחרר סתימות קצת יותר מורכבות.

החומרים הפעילים בחומץ ובסודה לשתייה משחררים את הסתימה שמטרידה אתכם. כל מה שתקוע בתוך הכיור ישתחרר בזכות השימוש בחומרים האלה.

שימוש בקפיץ

יש משהו שחוסם את זרימת המים לפתח הניקוז? פתיחת סתימה בכיור עם קפיץ זוהי ללא ספק הבחירה הנכונה. את הקפיץ אתם מכניסים דרך פתח הניקוז על מנת להגיע לגורם שתקוע.

הקפיץ בנוי בצורה כזאת שהוא יכול להיכנס אל תוך פתח הניקוז וגם לשחרר מה שתקוע בו. כמובן שיהיה עליכם להיות זהירים כדי להימנע ממצב שבו אתם עושים נזק לפתח הניקוז עצמו.

שימוש בחומר לפתיחת סתימות

כל הניסיונות שניסיתם אותם לא הביאו לשחרור הסתימה? לפני שאתם מרימים ידיים פתיחת סתימה בכיור בבית יכולה להיעשות על ידי חומרים ייעודיים לפתיחת סתימות.

בחנויות השונות תוכלו למצוא מוצרים שמיועדים לשחרור סתימות קשות בכיור הבית. החומרים מגיעים עם חומרים חזקים מאוד שיאפשרו לכם להשיג את התוצאה הרצויה. את השימוש בכל חומר יהיה עליכם לעשות בהתאם להוראות השימוש בו.

שחרור סתימה באופן טבעי

ישנו סיכוי סביר כי לאחר זמן מה הסתימה פשוט תשתחרר מעצמה. פתיחת סתימה בכיור באופן טבעי זוהי בחירה פחות שכיחה, אך יש כאלה שבוחרים בה.

כל עוד מדובר על כיור שאינכם משתמשים בו דרך קבע, תוכלו לבחור באפשרות הזאת. אך תדעו כי היא לא תמיד תהיה רלוונטית, לא פעם הסתימה פשוט לא תשחרר לבד.

מדוע כדאי להזמין אינסטלטור בכל זאת?

סתימה בביובי המטבח היא לא תמיד משימה שתוכלו לעשות אותה בעצמכם. אם הסתימה תהיה מאוד קשה, לא תוכלו לשחרר אותה עם הציוד שעומד לרשותכם.

גם אם יצא לכם לשחרר בעבר סתימות, לעיתים המשימה תהיה בלתי אפשרית. במקרה כזה מוטב להזמין אינסטלטור על מנת שיעשה את העבודה כמו שצריך.

אינסטלטור צדיק לא רק יספק מחיר מעולה, הוא גם יגיע עם הציוד הנדרש. הוא יוכל לאבחן את הסיבה המדויקת שבגללה נוצרה הסתימה, וידאג לטפל בה.

מעבר לכך אותו איש מקצוע יסייע לכם להתמודד עם סתימות כיור שחוזרות על עצמן. הרי פתיחת סתימה בכיור שחוזרת על עצמה תהיה שונה מפתיחת סתימה רגילה בכיור.

מניעת סתימה בכיור – מה צריך לדעת?

המטרה שלכם תהיה לנסות למנוע מצב שבו תצטרכו לבצע פתיחת סתימה במטבח. על ידי מסנן שתוכלו לשים אותו בפתח הניקוז יהיה לכם קל למנוע מאוכל ומדברים לא רצויים להיכנס לפתח הניקוז.

התוספת הקטנה הזאת יכולה למנוע מכם את הצורך להתמודד עם סתימות בכיור.

אם אתם שוטפים אוכל או מוצרים שונים מוטב שלא לעשות זאת על הכיור עצמו. כך תוכלו למנוע מצב שבו יהיה עליכם להתמודד עם סתימות לא רצויות.

רצוי לעשות את העבודות האלה על השיש עצמו כך תוכלו לזרוק את הזבל לפח. ברגע שתעשו זאת על הכיור ישירות יהיה לכם קשה מאוד להימנע מסתימות.

גם חומרי הניקוי שבהם אתם משתמשים יכולים להביא אתכם למצב שבו תתמודדו עם סתימות בתדירות גבוהה. פתיחת סתימה בכיור יכולה להיעשות בגלל שחומרי הניקוי לא איכותיים. תחפשו חומרי ניקוי של חברות מובילות, כאלה שיכולות גם למנוע את הסתימה הבאה.

פתיחת סתימה בכיור כמה עולה לשחרר סתימה?

רוצים לדעת פתיחת סתימה בכיור כמה עולה? זוהי שאלה שמעסיקה לא מעט אנשים שרוצים להזמין איש מקצוע לשם פתיחת סתימה בכיור. נדגיש כי המחיר הוא לא מחיר אחיד, לכל איש מקצוע יש את המחירים שלו. מעבר לכך הסתימה עצמה היא זאת שתקבע כמה תצטרכו לשלם על מנת לשחרר אותה. המחיר של שחרור סתימות פשוטות יהיה שונה בהשוואה למחיר של שחרור סתימות מורכבות.

עם זאת המחיר הוא לא הפרמטר העיקרי שאמור לעניין אתכם. פתיחת סתימה בכיור מחיר הוא עוד פרמטר אחד מיני רבים שתצטרכו להתייחס אליהם.

אז כמה עולה פתיחת סתימה בכיור המטבח? המחיר של פתיחת סתימה כיור נע לרוב בין 200-500 ₪, אך ישנם מקרים שבהם העבודה יכולה להגיע גם ל-800 ₪ עד 1000 ₪.

לא רוצים להתפשר על שחרור הסתימות בכיור? מהיום פתיחת סתימה במטבח עושים רק עם אינסטלטור מנוסה. אנו נשמח להעמיד לרשותכם אינסטלטורים מנוסים לשחרור כל הסתימות.

אצלנו תוכלו לקבל מחיר פתיחת סתימה במטבח משתלם במיוחד תוך ביצוע עבודה איכותית ומהירה. אחרי שתקבלו שירותי אינסטלציה מאיתנו תדעו כי הסתימה בכיור כבר לא תחזור שוב. מה אתם צריכים לעשות? רק לדבר איתנו! התקשרו עכשיו: 072-3313132

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ