עמוד הבית פתיחת סתימה באמבטיה

פתיחת סתימה באמבטיה

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

כל אחד מאיתנו מחכה לשלב הזה של היום שבו יהיה ניתן להשאיר את כל הצרות של היום מאחור ולהיכנס להתקלח. עבור רוב האנשים מדובר על רגע השיא, הרגע שהחל ממנו יהיה אפשר להוריד את מפלס הלחץ – ולחשוב על הזמן שבו יהיה ניתן להיכנס למיטה. אך מה קורה במצב שבו אתם רוצים להיכנס להתקלח, אך מגלים כי יש סתימה באמבטיה שמונעת מכם להתקלח?

נציין כי פתיחת סתימה באמבטיה יכולה להיראות כמו דבר פשוט, אך בפועל היא הרבה יותר מורכבת ממה שאתם חושבים. מוטב כי תסיימו לקרוא את המאמר הבא, ורק לאחר מכן תעשו החלטות לכאן או לכאן. כל החלטה שתעשו יכולה לשנות את התוצאה הסופית, וכל תוצאה שתעשו יכולה להשפיע על המקלחת שחיכיתם לה במשך כל היום.

איך ניתן יהיה לזהות סתימה באמבטיה מבעוד מועד?

כאשר אתם מגיעים למצב שבו תצטרכו לבצע פתיחת סתימה באמבטיה על ידי אינסטלטור, ככל הנראה כבר מאוחר מידיי בכדי להסתכל לאחור. אך באופן עקרוני, יכולים להיות מספר תמרורי אזהרה שיסייעו לכם למנוע היווצרות של סתימה רצינית באמבטיה שלכם. לעיתים תשומת הלב שלכם היא קלף המפתח בכל מה שקשור לנושא הזה.

הסממן הראשון שיכול לתפוס את תשומת הלב שלכם זה הצפות קלות במקלחת. ברגע שאתם מבחינים כי ישנן הצפות קטנות, מוטב כי תבדקו האם בקרוב עלולה להתרחש סתימה. בנוסף גם ריח רע שמגיע מכיוון פתח הניקוז הוא סממן לכך שאולי בקרוב מאוד תתרחש סתימה כללית שתחייב אתכם להזעיק אינסטלטור.

מהן הסיבות השכיחות ביותר להיווצרות סתימות באמבטיה?

כולם כמעט אוהבים להתקלח, אך לעיתים שימוש יתר במקלחת עלול להגדיל את המצב של היווצרות סתימה. כך שאם אין צורך מהותי להשתמש באמבטיה, מוטב להימנע מכך עד שתצטרכו להתקלח שוב. אך כמובן שזוהי לא סיבה לוותר על המקלחת היומית הקבועה שלכם, מקלחת אחת ביום לא תגדיל את הסיכויים להיווצרות של סתימה באמבטיה.

עניין נוסף שעשוי להגדיל את הסיכוי להיווצרות של סתימה בתוך המקלחת שלכם זה כאשר לכלוך מגיע אל פתח הניקוז. ברגע שחתיכות סבון או שערות מגיעות אל תוך פתח הניקוז הן עלולות לסתום אותו. אולי בהתחלה אתם לא תרגישו בהבדל, אך עם הזמן המצב יכול להפוך להיות חמור ומשמועתי הרבה יותר.

האם מומלץ לבצע פתיחת סתימה באמבטיה ללא אינסטלטור?

תמיד מומלץ לפנות לאיש מקצוע על מנת שיסייע לכם להתמודד עם בעיות שונות. זה לא באמת משנה אם מדובר על סתימה במקלחת או על כל עניין אחר שתצטרכו להתמודד איתו בבית לכם. אך במקרה של סתימה, כל עוד מדובר על סתימה קלה אתם תוכלו לשחרר אותה בעצמכם – גם ללא מעורבות של איש מקצוע מיומן.

אך מכיוון שאתם לא יכולים לעשות את ההפרדה בין סתימה קלה לבין סתימה קשה, מוטב יהיה להזעיק מיד אינסטלטור כאשר אתם מבחינים בסתימה. קחו בחשבון כי אם לא תתמודדו בצורה יעילה עם סתימה באמבטיה, לא מן הנמנע כי היא תחזור על עצמה פעם אחר פעם – ויהיה לכם קשה להיפטר ממנה.

מהי השיטה שבה האינסטלטור נוקט בכדי לשחרר סתימות? 

לרשותו של האינסטלטור עומדים לא מעט כלים לצורך שחרור סתימה באמבטיה, זוהי הסיבה שבגללה מומלץ לכם להזמין דווקא אותה. ברוב המקרים הדרך היעילה ביותר שבה האינסטלטור ישתמש לצורך שחרור סתימה במקלחת היא ספירלה ידנית או חשמלית, ספירלה שאמורה לשחרר את הסתימה ולהביא לזרימה תקינה של מי הניקוז.

כמובן שלרשות האינסטלטור עומדים כלים נוספים לצורך שחרור הסתימה, והוא יבחר את הכלי הנכון בהתאם לסיטואציה שבה הוא מבחין. זוהי הסיבה שבגללה פתיחת סתימה באמבטיה עושים רק עם אינסטלטור, אל תנסו לקחת את המשימה הזאת על הכתפיים שלכם. אם תיקחו את המשימה על הכתפיים שלכם, אתם עלולים לשלם על כך ביוקר – כי הסתימה פשוט תישאר בדיוק כמו שהיא כרגע.

תוודאו כי אתם בוחרים באינסטלטור מנוסה ומיומן

זה נכון כי ההתמודדות עם סתימה באמבטיה היא לא התמודדות מורכבת, בטח כאשר מדובר על אינסטלטור שכבר ראה דבר או שתיים בעבודה שלו. אך בכל מקרה, מספיקה טעות אחת קטנה שעלולה להרוס את הצנרת ואת פתח הניקוז – מצב שכמובן תרצו להתרחק ממנו כמו מאש. מהסיבה הזאת מוטב כי האינסטלטור שאתם בוחרים, יהיה כזה שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות.

ברגע שאתם תוכלו לבחור באיש מקצוע שאתם מאמינים בו, אתם תוכלו להיות הרבה יותר רגועים. אתם תדעו כי התיקון בוצע כמו שצריך, וככל הנראה החל מאותו הרגע לא תצטרכו לקבל שירות של פתיחת סתימה באמבטיה. בנוסף האינסטלטור יספק לכם את כל האינפורמציה שעל פיה תוכלו למנוע סתימות בכל שאר האזורים הבעייתיים בבית שלכם.

מהיום מזמינים אינסטלטור מקצועי בקלות!

אחרי שהבנתם כי מוטב שלא תשחררו את הסתימה באמבטיה בעצמכם, כעת כל מה שנותר לכם לעשות זה רק לבחור את האינסטלטור שיהיה הכי מתאים לכם. המבחר הוא גדול מאוד, אך לשמחתכם הגעתם לכתובת הנכונה – למקום שבו תוכלו לקבל אינסטלטור מנוסה בלחיצת כפתור אחת. כי עבורנו שחרור של סתימה באמבטיה זה דבר פשוט, ואנו נוכל לבצע אותו על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

אנו פועלים בשקיפות מלאה לכל אורך הדרך אל מול הלקוחות שלנו, מתוך אמונה אמיתית כי אמינות היא הבסיס להצלחה. כך שאם אתם לא רק רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר, אלא גם רוצים לקבל שירות מאנשי מקצוע אמינים – אנו נשמח לסייע לכם. אנו מתחייבים כי בתוך זמן קצר תוכלו לחזור ולהשתמש באמבטיה שלכם ללא כל הפרעה או חשש.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ