עמוד הבית פתיחת סתימה במקלחת

פתיחת סתימה במקלחת

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

נכנסתם להתקלח, וגיליתם כי המים מציפים את האמבטיה כולה? ככל הנראה שישנה סתימה שתצטרכו לשחרר אותה בהקדם האפשרי.

חשוב להדגיש כי חדר האמבטיה הוא המקום הכי נפוץ להיווצרות של סתימות שונות. כך שלא מן הנמנע כי לפחות פעם אחת יהיה עליכם להתמודד את סתימה במקלחת.

מכאן עולה השאלה, איך לפתוח סתימה במקלחת? הרי יש כאלה שטוענים משהו אחד, ויש כאלה שטוענים משהו אחר. עכשיו הגיע הזמן שלכם להבין כיצד תוכלו לשחרר את הסתימה מבלי לשבור את הראש.

השאיפה היא שתוכלו לחזור להשתמש באמבטיה שלכם בחופשיות ללא כל חשש מפני הצפה. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שתצאו לדרך?

מחיר פתיחת סתימה במקלחת

שאלתם את עצמכם מהו פתיחת סתימה במקלחת מחיר? המחיר הוא מהסוגיות שיעסיקו אתכם לא מעט. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם משלמים סכום גבוה על פתיחת הסתימה. עם זאת אתם לא יכולים להרשות לעצמכם שהעבודה שתתבצע תהיה עבודה באיכות ירודה.

אז כמה עולה פתיחת סתימה באמבטיה? המחיר של פתיחת סתימה באמבטיה על ידי אינסטלטור ינוע בין 300 ₪ עד 500 ₪.

אם ישנו צורך לבצע תיקונים נוספים, המחיר עשוי לעלות כלפי מעלה. עם זאת את המחיר הסופי תוכלו לקבל רק כאשר האינסטלטור יגיע לראות את המצב בפועל.

ממה נוצרת סתימה באמבטיה?

סתימה במקלחת יכולה להיווצר ממגוון רחב של סיבות שונות. על מנת שתוכלו לשחרר את הסתימה בצורה אפקטיבית יהיה עליכם להכיר את הסיבות הרלוונטיות.

ברוב המקרים סתימה במקלחת נוצרת בגלל שערות שנכנסות לפתח ניקוז. ברגע שהשערות מצטברות בכמות גדולה ישנה סתימה שקשה מאוד לשחרר אותה.

בנוסף כל מיני פסולת שעשויה להיכנס אל פתח הניקוז גם עשויה להביא איתה צרות רבות. הכי חשוב שתבינו כי המצב הוא פתיר, פתיחת סתימה במקלחת זה לא עסק כל כך מורכב.

אמנם קיימים הרבה גורמים לסתימה באמבטיה אבל מיד נלמד אתכם איך לפתוח את הסתימה באופן קל ועצמאי!

שיטות מומלצות לפתיחת הסתימה באופן עצמאי

איך לפתוח סתימה במקלחת באופן עצמאי? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים את עצמם וקיימות מגוון שיטות לפתיחת סתימות. לפני שאתם מחפשים אינסטלטורים מומלצים קחו בחשבון כי תוכלו לנסות לשחרר את הסתימה לבד.

לא תמיד האפשרות הזאת תסתיים בהצלחה, אך תמיד אפשר לנסות. כמובן שאם אתם לא מצליחים לשחרר את הסתימה, תמיד תוכלו לחפש אינסטלטור לשם פתיחת סתימה באמבטיה.

פתיחת סתימה באמבטיה באמצעות חוטר

הדרך הכי נוחה לשחרר סתימה במקלחת היא על ידי שימוש בחוטר. החוטר נכנס דרך פתח הניקוז על מנת להגיע לשערות או ללכלוך שחדר לפתח הניקוז. השימוש בחוטר הוא כזה שתוכלו לבצע אותו לבד, אפילו אם אין לכם ניסיון מקדים.

רק תכניסו את החוטר בעדינות לפתח הניקוז על מנת שלא להחמיר את המצב. כל עוד הסתימה לא תהיה מאוד מורכבת, החוטר אמור לעשות את העבודה בצורה מעולה.

שימוש בפומפה לפתיחת סתימה במקלחת

במקרה של סתימה במקלחת, הפומפה תהיה קצת פחות שימושית. אם זאת תוכלו לנסות להשתמש בה על מנת לנסות לבצע פתיחת סתימה במקלחת לבד. את הפומפה מניחים על פתח הניקוז, ומפמפמים אותו פעם אחר פעם.

המטרה היא שהווקום שנוצר יאפשר לשחרר ביעילות את הסתימה. תמיד טוב שתהיה לכם פומפה בבית כדי שתוכלו לשחרר סתימות שונות, גם בכיור.

פתיחה של הסיפון

יכול להיות כי כל השערות שהצטברו נמצאות ממש בפתחו של הסיפון. על ידי פתיחת הסיפון תוכלו לשחרר את השערות השונות שהצטברו, ומונעות מהמים לחדור לפתח הניקוז. לאחר מכן תוכלו לחפש חומר לפתיחת סתימות במקלחת על מנת להגביר את האפקטיביות של הפעולה.

הפתיחה חייבת להיעשות בזהירות כדי שלא תמצאו את עצמכם פוגעים בסיפון, מצב שלא תרצו להימצא בו.

שימוש בחומרים ביתיים

יכולים להיות כל מיני חומרים ביתיים שיאפשרו לכם לשחרר סתימה באמבטיה. אתם לא מחויבים ללכת לחנות כזאת או אחרת על מנת לרכוש חומרים מיוחדים לשחרור סתימות.

פתיחת סתימה במקלחת סודה לשתיה או פתיחת סתימה במקלחת מלח לימון אלו הבחירות השכיחות ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להכניס את החומרים האלה לפתח הניקוז על מנת שישחררו את הסתימה.

שימוש בחומרים ייעודיים לפתיחת סתימות

לא הצלחתם לשחרר את הסתימה על ידי שימוש בחומרים ביתיים? תמיד תוכלו לחפש חומרים ייעודיים לשחרור הסתימה. הרי פתיחת סתימה במקלחת לבד מצריכה מכם להצטייד לא פעם בציוד המתאים.

חומר לפתיחת סתימות במקלחת אמור להיות כזה שייעודי עבור סתימות מהסוג הזה. תוכלו למצוא גם חומרים לפתיחת סתימות בכיור או בכל אזור אחר שמועד לפורענות.

מתי מומלץ לקרוא לאינסטלטור לפתיחת הסתימה?

למרות הרצון הטבעי לנסות לשחרר את הסתימה לבד, לא תמיד תוכלו לעשות זאת.

אז מתי צריך להזמין אינסטלטור? מומלץ לקרוא לאינסטלטור מנוסה בתחום כאשר הסתימה חוזרת על עצמה או כאשר אינכם מצליחים לשחרר אותה.

לאינסטלטור יש כלים מתקדמים אשר מאפשרים לו לשחרר סתימות מאוד מורכבות, כאלה שקיימות זמן רב. הערך המוסף שהאינסטלטור מביא איתו הוא אחריות על העבודה שאותה הוא מבצע.

אתם מבחינתכם תוכלו להיות בטוחים כי המצב לא יחזור על עצמו. אם הסתימה תחזור, תוכלו לדעת מי למי אתם אמורים לפנות. פתיחת סתימה במקלחת בעזרתו של אינסטלטור תעניק שקט רב.

4 טיפים למניעת סתימות באמבטיה

הגורם המרכזי לסתימות באמבטיה הוא הצטברות שערות בפתח הניקוז. אם תסרקי את השיער שלך לפני שאת נכנסת להתקלח תוכלי למנוע את הסתימה הבאה. אומנם יהיה עליך לסרק את השיער שוב אחרי המקלחת, אך עדיין זוהי דרך וודאית למניעת סתימות במקלחת.

סיימתם להתקלח? תוודאו כי אתם מנקים אחריכם את כל הפסולת שעלולה להיכנס לפתח הניקוז. למעט שערות עלולה להיות פסולת נוספת שיכולה להיכנס לפתח הניקוז. פסולת שנכנסת לפתח הניקוז עלולה להביא לסתימה או למנוע זרימה תקינה ש מים בפתח הניקוז.

אחת לשבוע תדאגו לנקות את פתח הניקוז, גם אם הוא נראה לכם נקי. מאוד יכול להיות כי הלכלוך והשערות שהצטברו פתח הניקוז נמצאות במקום נסתר מהעין. אך ברגע שאתם תנקו אותו ביסודיות, תוכלו לראות לא מעט לכלוך שהיה יכול לסתום את האמבטיה.

במידת האפשר, מומלץ לשים מסננת מיוחדת על פתח הניקוז עצמו. כך תוכלו למנוע מכל מיני גורמים לא רצויים להיכנס אל תוך פתח הניקוז. המסננות המיוחדות יכולות לתפוס לכלוך קטן מאוד, כזה שאתם אולי לא תראו אותו בעת המקלחת עצמה.

פתיחת סתימה במקלחת עם אינסטלטור מומחה

פתיחת סתימה במקלחת לבד היא אפשרות שלא תמיד תביא את התוצאה הרצויה. גם אם תצליחו לשחרר את הסתימה בעצמכם, לא בטוח שהתוצאה תחזיק מעמד זמן רב. במקרה של סתימות שחוזרות על עצמן מוטב לחפש אינסטלטורים מומלצים המתמחים בשחרור סתימות במקלחת.

רוצים לשים סוף לסתימות הטורדניות? הזמינו אותנו אליכם לבית על מנת שנוכל להעניק לכם שירות פתיחת סתימה באמבטיה ע"י אינסטלטור מומחה! הצוות שלנו יגיע עם כלים מתקדמים לצורך פתיחת כל סוגי הסתימות.

אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו בהקדם: 072-3313132

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ