עמוד הבית פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

סתימות ביוב הן בעיה טורדנית במיוחד, בעיה שכל אחד מאיתנו יצטרך להתמודד איתה בשלב כזה או אחר בחיים. יש כאלה שיצטרכו לבצע פתיחת סתימות ביוב פעם אחת בלבד, ויש כאלה שיצטרכו לבצע פתיחת סתימה בביוב באופן תדיר. סיטואציה שאף אחד לא ירצה להגיע אליה, אך ברוב המקרים מדובר על סיטואציה שלא ממש נמצאת בשליטה שלנו.

איך עדיין תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תוכלו להתמודד עם סתימות טורדניות בצורה יעילה? חשוב שתבינו כי סתימה בביוב לא תחזור על עצמה במידה ומטפלים בה כמו שצריך. הסתימות חוזרות על עצמן רק בגלל שלא מטפלים בהן כמו שצריך מלכתחילה. אחרי שתקראו את המאמר הבא תוכלו לדעת איך להתמודד עם הסתימות הללו בדיוק כמו שצריך.

סתימות ביוב נגרמות לרוב בגלל שמן

הטיפ הראשון שיכול לסייע לכם להתמודד עם סתימות ביוב טורדניות הוא להימנע מלשפוך שמן ישירות לפתח הניקוז. לא מעט אנשים שאוהבים לבשל חוזרים על הטעות הזאת פעם אחת פעם , ומדובר על טעות שעלולה להביא למצב של סתימות קבועות. אם תקפידו על הנושא הזה, תוכלו למנוע מעצמכם את הצורך להזעיק אינסטלטור שיסייע לכם לבצע שחרור סתימות ביוב.

לאן תוכלו לזרוק את השמן במקום לפתח הניקוז? השיטה היעילה ביותר היא לזרוק את השמן ישירות לשקית, ואחרי שתסגרו את השקית תוכלו לזרוק אותו לזבל. כך תחכו לעצמכם את הצורך לבצע פתיחת סתימות ביוב בכל כמה חודשים בקביעות – מצב שלא תוכלו להשלים איתו.

רצוי להשתמש במגבונים לחים לשטיפה באסלה

עוד סיבה להיווצרות של סתימות בביוב היא שימוש קבוע ותדיר במגבונים לחים, כאשר השימושים במגבונים הללו יכולים להיות רלוונטיים ללא מעט סיטואציות. מדובר על אחד מהגורמים המרכזיים להיווצרות של סתימות במערכת הביוב של הבית, ואם תטפלו בעניין הזה תוכלו להוריד את הסיכוי לסתימה בעשרות אחוזים. כיום אתם לא צריכים לוותר על השימוש במגבונים לחים, אלא לרכוש מגבונים לחים מסוג אחר.

בכדי שלא תיווצר סתימה בביוב, ההמלצה שלנו אליכם היא לרכוש מגבונים לחים שנשטפים באסלה. מבחינת השימוש שלכם, אתם לא תרגישו הבדל כל כך מהותי – אך המגבונים הללו לא יגרמו לסתימות. תוכלו להשתמש בהם ללא חשש, ופתאום תבינו כי אין לכם שום סיבה להתמודד עם סתימות חוזרות ונשנות. 

התקינו מסננים בכל הכיורים בבית

פתיחת סתימה בביוב היא פעולה שתרצו להימנע ממנה עד כמה שאפשר, אך לא תמיד תוכלו להימנע מהפעולה הזאת. בכדי שתוכלו להוריד למינימום האפשרי את הסיכוי לסתימה, מוטב יהיה כי תתקינו מסננים שונים בכיורים בבית. לא רק בכיור במטבח שהוא אכן הכיור הכי בעייתי שיש, אלא בכל הכיורים השונים שיש לכם בבית.

מדוע המסננים הללו יכולים להיות האלמנט שיציל אתכם? מכיוון שהמסננים ימנעו מכל הפסולת להגיע ישירות לביוב דבר שעלול עם הזמן לסתום אותו. כך ברגע שיש בקרה מסוימת על הלכלוך שיורד לביוב, אתם תוכלו לדאוג לכך כי לא יהיו בעיות שיגרמו לכך שתצטרכו להזעיק איש מקצוע מנוסה לצורך שחרור סתימות ביוב.

צנרת ישנה מביאה איתה יותר סתימות ביוב 

אם יש לכם צנרת ישנה בבית, ככל הנראה יידרש מכם להתמודד עם יותר סתימות ביוב מאשר אנשים אחרים. סתימות בביוב מתרחשות בתדירות גבוהה יותר בצנרת ישנה מכיוון שהיא שחוקה מאוד ועשויה להיות קרקע פורייה עבורן. כך שאם יש לכם צנרת ישנה, אל תחשבו כי הסתימות הן עניין פעוט – מדובר על עניין מאוד משמעותי עבורכם.

כמובן שלא נבקש מכם להחליף את כל הצנרת בדירה שלכם, אך מה שכן תוכלו לעשות זה להזעיק אינסטלטור שיבצע בדיקה של הצנרת כל מספר חודשים. כך תביאו את עצמכם למצב שבו לא תצטרכו להזעיק אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות ביוב, מכיוון שאתם הצלחתם למנוע את הסתימות – ולעצור אותן בזמן הנכון לפני שתהיה בעיה רצינית.

כל בעיה בצנרת צריכה להיות מטופל באופן מידיי

עוד סיבה שכיחה מאוד להיווצרות של סתימה בביוב היא היעדר טיפול הולם בצנרת כולה. עליכם לקחת בחשבון כי כל בעיה קטנה בצנרת, עלולה מהר מאוד להביא איתה עוד לא מעט בעיות אחרות – בעיות גדולות או קטנות זה לא באמת משנה. מחובתכם לטפל בכל בעיות הצנרת במהירות, כך לא תביאו את עצמכם למצב שבו תצטרכו להתמודד עם ההשלכות השונות.

כל בעיה וכל תקלה שיש בצנרת, מוטב להזעיק אינסטלטור מקצועי על מנת שיטפל בה על המקום. כל התמהמהות, אפילו הקטנה ביותר תביא אתכם למצב חמור בהרבה. זוהי הסיבה הראשית שבגינה אנו ממליצים לבצע שחרור סתימות ביוב על המקום, מבלי לחכות שהסתימה הקטנה תהפוך להיות סתימה רצינית או שחלילה הסתימה תביא לבעיות נוספות.

זה הזמן להזעיק אינסטלטור שיגיע אליכם בזמן הקצר ביותר!

זה לא באמת משנה עם מה אתם צריכים להתמודד, כאשר מדובר על בעיה בצנרת מוטב כי לא תיקחו החלטות פזיזות. עליכם למצוא אינסטלטור אחד שתוכלו לעבוד איתו, אינסטלטור שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות – כך שלא יהיה לכם שום ספק. מחפשים איש מקצוע שכזה ולא מצאתם? אנו נשמח לספק לכם את השירות המקצועי ביותר, תוך שמירה על אמינות ומקצועיות לכל אורך הדרך. 

החברה שלנו יודעת לטפל בעשרות רבות של תקלות ובעיות, ובין היתר היא מבצעת פתיחת סתימות ביוב בכל דרגות החומרה. בין אם מדובר על סתימות מרוכבות ומסובכות ובין אם מדובר על סתימות קלות ופשוטות לשחרור. האינסטלטורים שלנו יגיעו אליכם תוך זמן קצר, ויאפשרו לכם לחזור לשגרה במהירות – מבלי שתצטרכו לדאוג לבעיות נוספות בצנרת בעתיד הנראה לעין.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ