עמוד הבית פתיחת סתימה בשירותים

פתיחת סתימה בשירותים

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

בין אם זה קרה לכם לאחרונה ובין אם זה לא קרה לכם לאחרונה, סתימה בשירותים היא עניין מאוד שכיח – אחת מהתקלות הנפוצות ביותר שאיתה נאלצים להתמודד אינסטלטורים רבים. לא חסרות סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תצטרכו להתמודד עם סתימה קלה או קשה בשירותים, החוכמה תהיה לדעת איך לטפל בה. איך תוכלו להבדיל בין שיטות שבאמת עובדות, לבין שיטות אחרות שבעיקר יבזבזו לכם את הזמן.

מהסיבה הזאת החלטנו להציג בפניכם את כל השיטות השונות, ולאחר שתקראו את המאמר הבא תדעו בוודאות איך לבצע פתיחת סתימה בשירותים עם תועלת מקסימאלית. יכול להיות שתבינו כי תוכלו לבצע את הפרוצדורה בעצמכם, או מנגד אולי תבינו כי תהיו מוכרחים להזעיק אינסטלטור בהקדם האפשרי לצורך הטיפול בסתימה.

לפני הכל – תוודאו שיש לכם את כל הציוד הדרוש

הסיוט הנוראי ביותר מבחינתכם יהיה שתגיעו למצב שבו תרצו לבצע פתיחת סתימה בשירותים בעצמכם, אך אתם תגלו כי אין לכם את הציוד הדרוש לביצוע המשימה. מוטב כי תוודאו את העניין הזה מראש, כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר ולא מעט כאבי ראש שהיה ניתן לחסוך אותם מבעוד מועד.

יתרה מכך, אתם אף פעם לא תוכלו לדעת מראש מתי תופיע סתימה בשירותים ולכן מוטב כי הציוד תמיד יהיה בהישג יד. כך שבכל פעם שתופיע סתימה באחד מהשירותים בבית, תוכלו לשלוף את הציוד ולנסות לפתור אותה בעצמכם. במקרה שבו לא תצליחו להתמודד עם הסתימה, תמיד תוכלו להזעיק אינסטלטור. 

פומפה יעילה להתמודד עם סתימה בשירותים?

הכלי הראשון שככל הנראה תחשו עליו כאשר תראו סתימה באחד מהשירותים בבית יהיה הפומפה. הפומפה היא הכלי שהכי מזוהה עם שחרור סתימות בשירותים, וכמעט בכל בית ניתן למצוא אחת כזאת. אך אם נודה על האמת, היעילות של הפומפה בהקשר של שחרור סתימות היא לא גבוהה מאוד.

תמיד טוב שתהיה לכם פומפה בבית בכדי שתוכלו לשחרר איתה סתימות פשוטות, אך ברוב המקרים היא לא ממש תהיה יעילה. כך שאם עד כה חשבתם שפומפה תספק לכם יעילות גבוהה בטיפול בסתימות המתרחשות בשירותים, כדאי לכם לשקול את היעילות פעם אחת נוספת. פתיחת סתימה בשירותים עם אינסטלטור תספק את רמת היעילות הגבוהה והאולטימטיבית ביותר נכון לכתיבת שורות אלה.

השימוש בחוטר לשחרור סתימות אפשרי?

בהחלט כן! שחרור סתימה בשירותים על ידי חוטר הוא מאוד יעיל, ויש כאלה שאומרים כי מדובר על הכלי שמביא את התוצאות הטובות ביותר. אך חשוב שתיקחו בחשבון כי שימוש לא נכון בחוטר עלול להביא לנזק לצנרת, נזק שעשוי להחמיר את המצב של הסתימה. כך שאם אתם משתמשים בחוטר לצורך שחרור סתימה, מוטב כי תדעו איך להשתמש בו.

אפילו אם יש לכם את החשש הקטן ביותר, מוטב כי לא תנסו להשתמש בחוטר לטיפול בכל סוג של סתימה בשירותים. מוטב כי תפקידו את המשימה בידיים האחריות של אינסטלטור מנוסה, בכדי שתוכלו להביא את עצמכם למצב שבו הסתימה תהיה נחלת העבר – וכל בני המשפחה יוכלו להשתמש בשירותים ללא כל הפרעה. 

מהן הסכנות של שחרור סתימה בשירותים ללא איש מקצוע? 

אומנם זה מאוד מפתה לשחרר את הסתימה בשירותים באופן עצמאי, בטח אם אחד בני המשפחה ירצה להשתמש בהם בהקדם. אך תיקחו בחשבון כי עלולות להיות לא מעט סכנות, סכנות שאתם מוכרחים לקחת אותן בחשבון. ראשית הסכנה הגדולה ביותר היא להחמיר את המצב של הסתימה, ולהפוך אותה להיות יותר מורכבת – כך שלא תוכלו לשחרר אותה בעצמכם.

סכנה נוספת של פתיחת סתימה בשירותים באופן עצמאי היא שחלילה תגרמו נזק גם לצנרת של הביוב. קחו בחשבון כי פתח הניקוז של השירותים מחובר בצורה ישירה לצנרת של הביוב. לכן מספיק שתעשו טעות אחת קטנה, ואתם עלולים לעשות נזק – נזק שאולי לא חשבתם שתוכלו לעשות אותו בתחילת הדרך.

כל אינסטלטור יוכל לשחרר סתימות בשירותים?

הזמנת אינסטלטור לצורך שחרור של סתימה בשירותים זוהי הבחירה הנכונה ביותר, למרות שעומדות לרשותכם לא מעט אפשרויות לשחרור הסתימה בעצמכם. יתרה מכך, כמעט כל אינסטלטור שתפנו אליו, יוכל לשחרר את הסתימה על הצד הטוב ביותר – כך שכמעט אין לכם מקום שבו תוכלו לטעות. אך עדיין ישנו הבדל משמעותי בין בחירת אינסטלטור מנוסה לבין בחירת אינסטלטור לא מנוסה.

ההבדל העיקרי הוא שאינסטלטור מנוסה יוכל להסביר לכם בדיוק מה היו הסיבות שהביאו להיווצרות הסתימה – כך תוכלו לדאוג שהיא לא תקרה שוב בעתיד הקרוב. מנגד אינסטלטור לא מנוסה, ישחרר את הסתימה אך לא יביא לכם שום כלים נוספים שיכולים לסייע לכם למנוע ממנה להתרחש שוב. לכן בחירה נכונה היא הכרחית, היא הכרחית בכדי שתוכלו להתמודד עם הסתימה להבא טוב יותר.

הזמינו אינסטלטור מנוסה לפתיחת כל סוגי הסתימות!

פתיחת סתימה בשירותים היא לא משחק ילדים, ולמרות שאתם יכולים לחשוב כי תוכלו לפתור אותה בעצמכם – המשימה הזאת יכולה להיות יותר מורכבת ממה שאתם חושבים. ברגע שהחלטתם להזעיק את האינסטלטור הכי מנוסה שיש, כל מה שיישאר לכם לעשות זה רק למצוא אינסטלטור שכזה. אינסטלטור שתוכלו להיות בטוחים כי הוא יהיה זה שיבצע את המשימה על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מחפשים אינסטלטור לשחרור סתימות בשירותים? הגעתם למקום הנכון. כל מה שאם צריכים לעשות זה רק לפנות אלינו, ובתוך זמן קצר האינסטלטור כבר יהיה בבית שלכם עם הציוד הכי מתקדם לצורך שחרור הסתימה. זה לא באמת משנה באיזה סוג של סתימה מדובר, וזה לא באמת משנה עד כמה היא טורדנית – בתוך זמן קצר החיים שלכם יחזרו בחזרה למסלולם התקין.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ