עמוד הבית פתיחת סתימה באסלה

פתיחת סתימה באסלה

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

באתם להוריד את המים בשירותים, והם נשארו תקועים במקומם? ככל הנראה שיש לכם סתימה באסלה. סתימה באסלה היא אף פעם לא נעימה, לרוב היא גם מגיעה ללא כל התראה מוקדמת.

אז מה אתם צריכים לעשות כאשר ישנה סתימה באסלה שמונעת מכם להשתמש בשירותים?

תזכרו כי יהיה עליכם לשחרר את הסתימה במהירות על מנת שתוכלו לחזור להשתמש בשירותים. פתיחת סתימה באסלה זוהי עבודה של איש מקצוע מנוסה, שיגיע אליכם לבית עם כל הכלים המתאימים.

אך מה תעשו אם בכל זאת תרצו לנסות לשחרר את הסתימה באסלה בעצמכם? תדעו שעומדות לרשותכם כמה דרכים יעילות לעשות זאת. פתיחת סתימה בשירותים באופן עצמאי זה אפשרי כל עוד תגיעו מוכנים לביצוע המשימה.

איך משחררים סתימה באסלה ללא אינסטלטור? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים אותה. במדריך הבא תקבלו תשובות לכל השאלות השונות שמעסיקות אתכם מיד עם הגילוי של הסתימה באסלה!

פתיחת סתימה בשירותים מחיר

שאלתם את עצמכם כמה יעלה לכם להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימות? פתיחת סתימה בשירותים מחיר משתנה בהתאם לחומרת הסתימה שאיתה האינסטלטור מתמודד. ככל שהסתימה תהיה יותר קשה, כך מן הסתם יעלה יותר לשחרר אותה.  לעיתים ישנם כל מיני דברים נוספים שקשורים באופן ישיר או עקיף לסתימה שצריך לטפל בהם.

אז כמה עולה פתיחת סתימה בשירותים? המחיר של פתיחת סתימה באסלה מתחיל מ-300-500 ₪ למקרים סטנדרטיים. בחלק מהמקרים המחיר יכול לעלות קצת מעבר לכך, אך לא הרבה מעבר. כך שאם אתם לא יודעים איך לפתוח סתימה בשירותים מוטב כי תזמינו איש מקצוע.

אז איך מטפלים בסתימה בשירותים? תוכלו לעשות זאת בעצמכם או באמצעות אינסטלטור מומחה לפתיחת סתימות בשירותים, נרחיב על כך בהמשך.

איך מתרחשת סתימה באסלה?

על מנת שתוכלו לשחרר את הסתימה באסלה יהיה עליכם להבין ממה היא נוצרה. הרי יש כל כך הרבה גורמים שונים שיכולים להיות אלה שבגללם האסלה שלכם נסתמה לגמרי.

לרוב הסיבה המרכזית שיוצרת סתימה באסלה היא זריקה של מגבונים או מוצרי היגיינה שונים. לרובנו יש את הנטייה לחשוב כי אפשר לזרוק הכל לשירותים מבלי שתהיה בעיה.

כמובן שמצב של שחרור סתימה באסלה יכול לקרות גם בסיטואציות שונות. לפעמים זה מה שיקשה עליכם לשחרר את הסתימה לגמרי לבד ללא עזרה של איש מקצוע.

איך פותחים סתימה בשירותים לגמרי לבד?

אם שאלתם את עצמכם איך לפתוח סתימה באסלה לבד אנו כאן על מנת להציע לכם מספר אפשרויות. חשוב שתדעו כי לא תמיד צריך לחפש אינסטלטור שישחרר לכם את הסתימה.

עם זאת במקרה של סתימות מורכבות לא יהיה מנוס מאשר להזעיק אינסטלטור מומלץ. כל הטיפים שנספק לכם כאן הם טיפים מוכחים שאמורים לסייע לכם לראות את האור בקצה המנהרה. אספנו עבורכם את כל הדרכים לפתיחת סתימה באסלה צעד אחר צעד.

פתיחת סתימה באסלה עם פומפה

הפומפה היא ככל הנראה האביזר היעיל ביותר לשחרור סתימות באסלה. מעצם העובדה שאפשר לכסות את פתח הניקוז כולו עם הפומפה היעילות שלה יחסית גבוהה.

כמובן שגם כאשר פותחים סתימה באסלה עם פומפה חובה לדעת איך עושים זאת כמו שצריך. תנסו לכסות את כל פתח הניקוז עם הפומפה, ותפמפמו מספר פעמים עד שתראו שהמים יורדים בפתח הניקוז.

פתיחת סתימה בשירותים עם חוטר

עוד אביזר שהוכיח את עצמו כאביזר יעיל מאוד לשחרור סתימה באסלה הוא חוטר. מדובר על כלי שאפשר להחדיר אותו דרך השירותים אל תוך פתח הניקוז כדי לשחרר את הסתימה. הפתרון הזה יכול להיות יעיל במקרה של סתימה באסלה נייר טואלט, מגבונים או כל דבר אחר שפשוט נתקע.

פתיחת סתימה באסלה עם ספירלה חשמלית

עד לא מזמן היה קפיץ לפתיחת סתימות באסלה אך כיום ישנה ספירלה חשמלית. מדובר על מכשיר חשמלי שמצליח לשחרר סתימות קצת יותר מורכבות מאשר החוטר הרגיל. זוהי הסיבה שבגללה תמיד טוב שתהיה לכם את הספירלה החשמלית בהישג יד. קחו בחשבון כי חובה להיות מאוד זהירים כאשר מחדירים אותו לפתח הניקוז על מנת לא לפגוע בו.

שימוש בחומרים לפתיחת סתימות בשירותים

כמעט בכל חנות שמוכרת ציוד לבית תוכלו למצוא בין שלל החומרים גם חומר לפתיחת סתימות באסלה.

מדובר על חומר ייעודי שיכול להקל עליכם מאוד את כל העבודה הקשה. אתם שמים את החומר בתוך האסלה, והוא ברוב המקרים פשוט משחרר את הסתימה. כמובן שחובה לרכוש חומר איכותי, כזה שכבר הוכיח את עצמו כיעיל לשחרור סתימות.

פתיחה של הסתימה באסלה עם סבון כלים

מוכנים להפתעה? לא מעט אנשים ששואלים איך משחררים סתימה באסלה? צריכים לדעת כי סבון כלים יכול לעשות עבודה יוצאת מן הכלל.

תערובת של סבון כלים עם מים חמים יכולה לעשות עבודה מעולה. היא תשחרר את הסתימה ותמיס את כל הדברים השונים שיכולים להפריע למים לרדת בצורה חופשית דרך פתח הניקוז.

אם אפשר לבד – למה לקרוא לאינסטלטור?

אינסטלטור הוא פותח סתימות באסלה מקצועי שלמד את התחום הזה. בנוסף לשחרור הסתימה באסלה הוא יכול להעניק עוד שירותים נוספים שיכולים להקל עליכם.

אז מתי תצטרכו להזמין אינסטלטור? את האינסטלטור כדאי להזמין כאשר ישנה סתימה רצינית בשירותים, כזאת שאתם לא מצליחים לשחרר אותה.

ברגע שתזמינו את האינסטלטור המנוסה הוא יגיע עם הציוד הייחודי שלו. מן הסתם שהאינסטלטור לא משתמש באותם חומרים שבהם אתם משתמשים. הוא עושה שימוש בחומרים ובציוד מתקדם שמאפשרים לו להתמודד עם סתימות סבוכות מאוד. הוא יסייע לכם להתמודד באפקטיביות עם סתימה חוזרת בשירותים, כזאת שמטרידה אתכם לא מעט.

איך למנוע את הסתימה הבאה באסלה?

כאשר כל אחד מבני המשפחה משתמש בשירותים, חובה להימנע משימוש בכמויות גדולות של נייר טואלט. כמות גדולה של נייר היא אחת מהסיבות השכיחות להיווצרות סתימות באסלה. לכן תנסו להשתמש בפחות נייר, כמובן שממגבונים חובה להימנע לגמרי.

סיימתם להשתמש בשירותים? תסגרו את המכסה של האסלה. יש כאלה שמשאירים את המכסה של האסלה פתוח, וזוהי הסיבה לסתימות השונות. סתימה חוזרת בשירותים עלולה להיווצר בגלל דברים שנופלים פנימה ללא ידיעתכם. כאשר אתם מורידים את המים באסלה אותם דברים נכנסים לפתח הניקוז.

תדאגו לנקות אחת לשבוע את השירותים על מנת למנוע מצב של הצטברות לכלוך.

כמויות גדולות של לכלוך שמצטברות באסלה עצמה הן אלה שעלולות לגרום לסתימה הבאה. ברגע שאתם שומרים על ניקיון השירותים לא תהיה סיבה להיווצרות סתימה שלא תדעו את מקורה.

הבחנתם בבעיה מסוימת בשירותים? חובה עליכם להזמין מיד אינסטלטור מומלץ. התפקיד של האינסטלטור הוא לא רק שחרור סתימה באסלה אלא עוד שלל תפקידים נוספים. מוטב כי תפתרו את הבעיות השונות על מנת שלא יגרמו לסתימה באסלה. בסוף הסתימות יכולות להגיע בגלל בעיות שונות לגמרי.

פתיחת סתימה בשירותים ע"י אינסטלטור מומלץ

אז איך לפתוח סתימה באסלה? עומדות לרשותכם שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה תהיה לנסות לשחרר את הסתימה בעצמכם עם כל הטיפים שקיבלתם כאן.

יכול להיות כי הסתימה תשחרר בקלות כי היא לא הייתה כל כך חמורה כמו שחשבתם לעצמכם. האפשרות השנייה תהיה לקרוא לאינסטלטור מיומן שיעשה את העבודה במקומכם.

אין לכם מושג איך לפתוח סתימה בשירותים בלי פומפה? בדיוק בשביל זה אתם צריכים להתקשר אלינו – ונשחרר לכם את הסתימה: 072-3313132

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ