עמוד הבית פתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימה במרזב

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

בזמן הקצר שישנו את בואו של החורף, חשוב מאוד לבצע פעולות שונות בכדי להפוך את המצב להיות אידיאלי. יש לא מעט פעולות שעליכם לבצע לפני שהחורף מגיע, אך אחת מהפעולות החשובות ביותר היא לוודא כי המרזב פתוח. לא פעם במהלך חודשי הקיץ הארוכים, המרזב עלול להיסתם – ומכאן אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית כאשר הגשם יתחיל להגיע. הכנה מוקדמת מהצד שלכם יכולה למנוע מצבים של חוסר נעימות, וזה לגמרי נמצא על הכתפיים שלכם – קחו את זה בחשבון.

למה חשוב לוודא שהמרזב לא סתום?

המרזב הוא הצינור שאמור להוביל את המים ישירות מהגג אל הקרקע של הבניין, ולכן חשוב מאוד לוודא כי הוא לא סתום. ברגע שהמרזב יהיה סתום, המים לא יוכלו לרדת מהגג והסיכוי להצפה הופך להיות סיכוי גבוה במיוחד. פתיחת סתימה במרזב תסייע לכם להתמודד עם כמויות גדולות של גשם, כך שהגג לא יוצף – ואתם תוכלו להמשיך בשגרת החיים הרגילה.

האם לפני כל חורף צריך לשחרר סתימות במרזב?

אם בחורף האחרון יצא לכם לשחרר סתימה במרזב, לא בטוח כי גם בחורף הקרוב המצב יהיה זהה. אך אתם מהצד שלכם לא יכולים לקחת סיכונים, ובטח שלא תרצו לראות כי המרזב סתום בזמן אמת. ההמלצה שלנו אליכם היא להזמין אינסטלטור לפני החורף על מנת שיבחן את מצב הצנרת בדירה, ובין היתר שיבחן את מצב הצנרת – ושיבצע פעולות שונות במידת הצורך.

הזמינו אינסטלטור עם רישיון עבודה בגובה

פתיחת סתימה במרזב זוהי פעולה מסוכנת, ולכן כאשר אתם מזעיקים איש מקצוע כזה או אחר – חשוב שתוודאו כי יש לו אישור עבודה בגובה. כך תוכלו להיות בטוחים כי הוא יבצע את העבודה כמו שצריך, אך בו בזמן הוא לא יחשוף את עצמו או אתכם לסכנה מיותרת. בדיקה אחת קטנה יכולה למנוע עוגמת נפש רצינית, כך שאתם מוכרחים לדעת זאת.

פתיחת סתימה במרזב מתבצעת תוך זמן קצר

אם תחליטו לבצע את הפתיחה של הסתימה במרזב בעצמכם, לא מן הנמנע כי הפרוצדורה תיקח לא מעט זמן. אך ברגע שאינסטלטור מנוסה מגיע עם הציוד המקצועי שלו, הוא יוכל לשחרר את הסתימה תוך זמן קצר. פתאום תוכלו לראות כי הסתימה היא נחלת העבר, ואתם תוכלו להתרכז לקראת ההנאות האמיתיות שבאות בחורף. 

פתיחת סתימה במרזב לא מבצעים באופן עצמאי

אומנם זה עשוי להיות מאוד מפתה, ואולי אתם עשויים לחשוב כי מדובר על פרוצדורה פשוטה – אך מוטב כי לא תשחררו את הסתימה במרזב בעצמכם. מדובר על פרוצדורה מורכבת יחסית, וכל טעות אחת קטנה שלכם עלולה לגרום לנזק במרזב עצמו. רק אינסטלטור מיומן יוכל לשחרר את הסתימה, ובו בזמן יאפשר לכם לחזור לשגרת חיים נורמטיבית.

 

נמאס לכם שהמרזב נסתם פעם אחר פעם? הגיע הזמן לשים לזה סוף! פנו אלינו על מנת שנוכל לספק לכם שירות של פתיחת סתימה במרזב באיכות ללא פשרות. כך תוכלו להחזיר את החיים לשגרה, ולא תצטרכו לדאוג לפני כל חורף מחדש.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ