עמוד הבית פתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימה במרזב

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

שירותי פתיחת סתימה במרזב

בחורף בעיקר חשוב מאוד שמערכות הניקוז בדירה יעבדו כמו שצריך. הגשם הראשון יכול להיות מאתגר מאוד אם המרזב בדירתכם יהיה סתום.

המרזב הוא פתח הניקוז שמאפשר לכם להוציא את המים מהדירה שלכם. ברגע שהוא יהיה סתום, המים פשוט לא יוכלו לצאת מהדירה. אתם כבר יכולים לדמיין מה עלול לקרות במצב שכזה.

פתיחת סתימה במרזב היא חשובה כדי שתוכלו להימנע מהצפות חריגות. ברגע שהמים לא יורדים מהמרזב כלפי מטה הם פשוט עולים על גדותיהם ומציפים את הדירה עצמה.

מהסיבה הזאת חובה עליכם לבחון את תקינות המרזב לפני החורף על מנת למנוע בעיות שונות בזמן אמת. לא תרצו לגלות שהמרזב בדירה שלכם סתום רק כאשר תהיה הצפה.

פתיחת סתימה במרזב מחיר

כמה עולה פתיחת סתימה במרזב? טווח המחירים היה בין 250 – 450 שקלים. מחיר פתיחת סתימה במרזב משתנה בהתאם להיקף העבודה שבדר"כ נקבע לפי דרגת קושי הסתימה במקרים בהם הסתימה קלה, האינסטלטור יעריך עלות נכונה יותר עבורכם במקום, לכן חשוב שתדעו שהצעת מחיר הראשונית שתקבלו בטלפון בדר"כ עלולה להשתנות.

גורמים לסתימה במרזב – מהם?

סתימה במרזב יכולה להופיע בגלל מגוון רחב של סיבות שונות. אך כמובן שיש את הסיבות השכיחות ביותר, אלה שככל הנראה גרמו גם לסתימה במרזב שלכם.

הסיבה הראשונה היא שחיקה של המרזב, לרוב מדובר על מרזבים בבניינים ישנים מאוד. בבניין ישן שבו גם המרזב ישן ישנו סיכוי גבוהה לסתימות ולזרימה לא תקינה של המים.

הסיבה השנייה לסתימה במרזב היא עלים ולכלוך שנכנס אל תוך המרזב. ככל שכמות הלכלוך והעלים תגדל, כך הסתימה תהפוך להיות רצינית יותר.

בשלב מסוים תמצאו אתכם בסיטואציה שבה המים לא יכולים לרדת בכלל במרזב. במקרה כזה לא יהיה מנוס מאשר לקרוא לאיש מקצוע לצורך פתיחת סתימה במרזב.

פתיחת סתימה במרזב – למה לעשות אותה במהירות?

כמו שהבנתם ישנם לא מעט גורמים לסתימה במרזב. חשוב לשחרר סתימה במרזב במהירות קודם כל כי היא פשוט לא תשתחרר מעצמה. אל תצאו מנקודת הנחה כי הסתימה במרזב פשוט תיעלם מבלי שתצטרכו לעשות דבר.

כל עוד לא תזמינו אינסטלטור שישחרר את הסתימה היא רק יכולה להחמיר עם הזמן. נדיר מאוד לשמוע על סתימה במרזב שהשתחררה מעצמה.

לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תתמודדו עם הצפה בבית. בגשם הרציני הראשון תוכלו לראות איך המים עולים על גדותיהם מהמרפסת או מהחצר.

הרי פתחי הניקוז נועדו כדי להוציא את המים מהדירה שלכם אל מחוץ לבניין עצמו. ברגע שהמרזב לא עושה את העבודה שלו, אתם נשארים תקועים.

המצב הוא שהמים שמצטברים בתוך הדירה לא יוצאים החוצה אלא רק עולים על גדותיהם.

ברגע שהמרזב סתום, מערכת הניקוז בדירה כולה עלולה להיהרס. לא רק שתתמודדו עם בעיה במרזב יהיה עליכם להתמודד עם בעיות אחרות לא פחות חמורות.

פתיחת סתימה במרזב נועדה כדי להחזיר אליכם את שליטה לידיים. במקום שתתמודדו עם בעיות נוספות, תוכלו לשחרר את הסתימה הקיימת. חוץ מזה לא יהיו בעיות נוספות במרזב שאמורות להטריד אתכם.

איך משחררים סתימה במרזב?

אולי זה יראה לכם מאוד פשוט, אך פתיחת סתימה במרזב צריכה להיעשות בדיוק רב באופן דומה לתהליך פתיחת סתימה בביוב. לכן את השחרור של הסתימה רצוי מאוד לעשות עם אינסטלטור מומלץ שיגיע עם הציוד המתאים.

אל תנסו לשחרר את הסתימה בעצמכם כי אתם רק עלולים להחמיר את המצב. טעות אחת קטנה עלולה להביא להרס משמעותי שיכול לגרור אתכם למצב שבו תצטרכו להחליף את הצנרת.

האינסטלטור ישתמש בכל מיני כלים שונים שאמורים לשחרר את הסתימה. כלים מתקדמים שיוציאו החוצה את כל הגורמים השונים שהביאו להיווצרותה.

אותו איש מקצוע כמובן יבדוק את המצב של המרזב על מנת להבין מה קורה לסתימה. לאחר מכן הוא ישתמש בכלים שלרשותו כדי לוודא שהסתימה נפתרה ולא תחזור על עצמה.

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ