עמוד הבית בלוג למה חשוב לתקן בעיות אינסטלציה בדחיפות?
למה חשוב לתקן בעיות אינסטלציה בדחיפות?
שתף
11 יול 2021

בעיית אינסטלציה שנראית פשוטה ובסיסית יכולה להתגלות כתקלה מורכבת בתוך זמן קצר. גם טיפול שאינו נכון בתקלה קטנה ופשוטה עלול להגיע לידי לקטסטרופה ונזק, שעשוי להתגלות כיקר מאוד לטיפול. לכן, בכל תקלה הקשורה למערכת המים והביוב של הדירה שלכם, חשוב לפנות אל מומחים בתחום שיאתרו את התקלה ויתנו לה מענה מהיר ומתאים.

בעיות במערכת המים והביוב נפוצות יותר בדירות ישנות, בהן הצנרת נוטה להיסדק ולהתיישן במהלך השנים. איתור תקלות ונזילות על ידי אינסטלטורים מקצועיים בזמן אמת, הוא קריטי על מנת למנוע הצפות, איבוד מים יקרים לשווא ונזקים משניים נוספים. כמעט כל אינסטלטור ברמת השרון והסביבה, נתקל בתקלות שעלולות להוביל לנזק בלתי הפיך לריצוף, לשטיח, לרהיטים, לפתרונות הבידוד הקיימים, למסגור העץ וגם לדלתות. כידוע, מים וחשמל אינם הולכים ביחד, ובעת נזילות והצפות יש תמיד סיכון לקצר במערכת החשמל ואף התלקחות.

על מה חשוב לשים דגש בעת טיפול בבעיות אינסטלציה?

לעיתים תקלה פשוטה שנדמה שניתן לתקן לבד, עלולה להתגלות כמורכבת ואף מסוכנת. אסלה סתומה שעולה על גדותיה יכולה להכניס אל תוך הבית מי ביוב שעלולים להיות מזוהמים. תקלה שכזו יכולה להפוך מיד למפגע תברואתי ולסכן את הבריאות של דיירי הבית ואף הבניין כולו. אינסטלטור מקצועי יתקן את הבעיה מיד וגם יוודא שהיא לא תתרחש שוב. פעמים רבות אנו מטפלים בסימפטומים ולא בבעיה עצמה. טיפול טוב ויעיל הוא כזה שמזהה את שורש הבעיה ונותן לה מענה מדויק ויעיל.

לקוחות רבים שהזמינו אינסטלטור בהרצליה והסביבה בשלב מאוחר מדי הגיעו לעלויות של ניקיון ושיפוץ נרחבות. ניתן להימנע מתיקונים של אלפי ואולי אף עשרות אלפי שקלים, במידה ומזמינים אינסטלטורים מקצועיים מיד כשיש חשש לתקלה במערכת. לקוחות רבים המתגוררים במרכז הארץ מחפשים אינסטלטור בכפר סבא או אינסטלטור בשרון והסביבה. אזורים אלו ידועים בבנייה ישנה יחסית ולכן יש צורך באנשי מקצוע מנוסים שיתנו מענה מהיר ואיכותי בזמן אמת.

למזער את הנזקים

אם אתם מגלים נזילה או תקלה בביתכם, תוכלו למזער נזקים על ידי קריאה מהירה לאינסטלטור מקצועי. בו זמנית תוכלו לסגור את ברז המים הראשי ולהזיז ממקום הנזילה רהיטים וחפצים רגישים נוספים שעלולים להיפגע כתוצאה ממגע ישיר עם המים. אם אתם מחפשים אינסטלטור בהוד השרון והסביבה, חפשו אחר אינסטלטורים מנוסים ובעלי מוניטין שיתנו מענה מהיר ופתרון מקצועי לתקלה.

בכל הקשור לבעיות של מערכת הביוב, פעמים רבות מדובר בסתימה פשוטה שבעל מקצוע עם ניסיון וכלים מתאימים יכול לפתור בקלות וביעילות. גם כאשר מדובר לכאורה בתקלה מינורית חשוב להזמין מיד בעל מקצוע, ולמנוע את התדרדרותו של המצב. פתרון זה הוא לרוב הנכון והחסכוני ביותר לטווח הארוך. לעיתים מדובר בתקלות מורכבות יותר כמו חורים בצנרת שבתוך המבנה או חדירה של שורשי עצים אל מערכת המים והביוב. תקלות אלו הן סיבה דחופה להזמין אינסטלטור במהירה.

 

ייעוץ בוואטסאפ