עמוד הבית בלוג 7 דברים חשובים לעשות אם הגג שלך דולף
7 דברים חשובים לעשות אם הגג שלך דולף
שתף
02 פבר 2022

נזילות גג זה לא כיף. הבית שלך הוא מקום שאמור לגרום לך להרגיש בטוח ומוגן מהחוץ. למרבה הצער, אלמנטים חיצוניים כמו גשם ושלג יכולים להתגנב לביתכם בין אם תרצו או לא. מקרים קורים, וכשהם מתרחשים, עדיף לנקוט בפעולה בהקדם האפשרי – במיוחד כאשר ישנה אפשרות של נזקי מים לבית. במידה ואתם רוצים מענה מיידי אנו ממליצים לכם לפנו אלינו ונשלח אליכם אינסטלטור מומלץ עד הבית, האינסטלטורים שלנו, הם "הנדימנים" לכל דבר ועניין, מתפעול נזילות / סתימות / עבודות צביעה / ואפילו יעזרו במידת הצורך בתליית תמונה ( :

אם אתה מגלה שהגג שלך דולף, יש כמה דברים מרכזיים שאתה יכול לעשות כדי לנהל את המצב ולמזער כל נזק פוטנציאלי מהמים.

להלן שבעה שלבים שיש לבצע:

1. הזיזו דברים מהדרך

כשהגג שלך דולף, זה מספיק גרוע. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להרוס את החפצים שלך בתהליך. אם יש נזילה מעל המיטה, הבגדים או הריהוט שלך, זה הזמן לפנות את האזור!

נזקי מים יכולים להרוס לחלוטין חלק מהחפצים היקרים שלכם, ואף אחד לא רוצה בכך. שלא לדבר על, כמה בדים לוכדים מים ויוצרים ריח טחב נוראי. אז כל מה שאתה יכול לדחוף מהדרך, עשה זאת בהקדם האפשרי!

2. הכיל את המים

אם יש לכם גג דולף, השתדלו להכיל אותו כמה שאפשר. תפסו דליים, פחי אשפה, מגבות וכל דבר אחר שתוכלו למצוא כדי ללכוד את המים כדי להפחית את ההשפעה והנזק שהמים עלולים לגרום.

שלא לדבר על זה, זה עלול לגרום נזק מים לרצפות שלך. ודא שיש לך מספר מיכלים בקרבת מקום שיכולים ללכוד את המים והחלף אותם באופן קבוע כדי להפחית את הסיכון לגלישה.

3. להקל על לחץ המים

בליטה מהתקרה שלך היא סימן לכך שיש מים שנאספים במקום הזה. למרות שזה אולי נראה לא חכם לחורר באזור, עשה זאת. אם תעזוב אותו, המים עלולים להתפשט ולגרום לנזק חמור יותר לתקרה.

בנוסף, זה יכול בסופו של דבר להתפרץ מעצמו וליצור בלגן גדול יותר. השתמש במברג כדי לנקב בזהירות את הנקודה הנמוכה ביותר של הבליטה, והניח מתחתיה דלי כדי לתפוס את המים. ייתכן שיהיה צורך במספר דקירות, בהתאם לגודל הנזילה.

4. ברזנט את הגג

אם מסיבה כלשהי אינך יכול לתקן את הגג הדולף שלך מיד, ברזנט היא האפשרות הטובה ביותר הבאה. כאשר הגג בטוח מספיק לטפס, כסה את האזור הבעייתי ביריעת ברזנט. לפעמים קשה למצוא את האזורים הבעייתיים. אם אתה נתקל בבעיות, נסה לקבוע את אזור הבעיה על סמך היכן נמצאת הדליפה בפנים. קרא את המאמר שלנו: תיקון גגות: 9 בעיות נפוצות והדרך הקלה ביותר לתקן אותן. השתמש באחד שעוביו של שישה מילימטרים לפחות, ומשתרע על פני שטח הבעייתי עד לשיא. אם הפסגה רחוקה מדי, הכנס מתחת לרעפים כדי למנוע למים לרדת מתחת ליריעת הברזנט.

כך, הוא מספק שפע של הגנה סביב ההיקף ומבטיח שהשטח מכוסה לחלוטין.

5. צלם תמונות לתיעוד ביטוח

רוצים לדעת מה לעשות אם הגג שלכם דולף? זה השלב הזה! תיעוד הנזקים שלך יועיל בעת הגשת תביעת ביטוח דירה אם הנזק זכאי לתביעה. אנחנו לא יכולים להפריז עד כמה זה חשוב לצלם ולתעד הכל.

זה לא רק מראה את חומרת הנזק לגג, אלא גם את שאר הפריטים שנפגעו. אם הטלוויזיה, המחשב, הרהיטים, המצעים או המטבח שלכם נהרסו בגלל דליפת הגג, תעדו זאת. הביטוח שלך עשוי לתקן את הגג ולהחליף את הפריטים שאיבדת.

6. התקשרו לחברת איתור נזילות מקצועית

גג דולף הוא משימה גדולה, אז עדיף להתקשר למקצוענים. חברה לאיתור נזילות מקצועית, תדע לזהות את חומרת המצב, לאתר בדיוק מירבי ללא הרס את הנזילה, ולעזור לך בטיפול של המצב.

 

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ