עמוד הבית בלוג איך מבצעים גילוי נזילות מים סמויות בבית?
איך מבצעים גילוי נזילות מים סמויות בבית?
שתף
20 פבר 2021

זה יכול לקרות בכל מצב נתון, פתאום הקירות מעלים עובש, ריחות רעים, קורוזיה ועוד, למה זה קורה ואיך זה קשור לנזילת מים נסתרת? אם תשאלו את טובי האינסטלטורים תגלו כי נזילות סמויות הן בעלות מסוגלות להיפתר על הצד הטוב ביותר אבל כאשר לא מטפלים בהם בזמן הם בהחלט יכולים לנזק לא רק את הבית אלא גם את הסביבה ואת הגרים בה. 

מוכר לכם? האם גם אתם לא מבינים מה מקור הריחות, השיעול הבלתי פוסק והבריאות הלקויה? תתפלאו אבל לנזילות סמויות בקירות הבית או מתחת לאריחי הבית יש מעורבות ישירה לכך- רוצים לשים סוף לבעיה? כל מה שאתם צריכים זה גילוי נזילות בזמן

גילוי נזילות מים – כל דבר בעתו 

כפי שהבנתם, גלוי נזילות מים שהן סמויות מהעין עלולות לגרום נזק מתמשך לא רק לריהוט, למרצפות ולבית אלא גם לבריאות הסביבה והגרים במקום. כאן מדברים אתכם על נזילה פנימית שאף אחד לא יודע לזהות אותה, עם הזמן היא הולכת וגדלה וכך גם הנזק למבנה ולכל השאר. 

האם אפשר לאתר את הבעיה לבד? זהו שלא! בדיוק כאן כל מה שאתם צריכים זה מאתר נזילות מיומן שיוכל לאתר את הנזילה נקודתית, לטפל בה וכך לחסוך לכם לא מעט זמן, נזקים וכספים. 

אז נכון שאפשר וצריך לזהות את הסימנים לבעיה אבל לצד זאת לא לכל אחד יש את היכולות, האמצעים והידע לאתר את הנזילה ולשים לזה סוף ובדיוק כאן האינסטלטור המיומן יכול לעזור.

איתור נזילות סמויות על ידי בעל מקצוע 

אם בעבר היה קשה מאוד לזהות נזילות וברוב המקרים היה צורך לשבור חלקים נרחבים מהקירות או האריחים שהרי היום הנזק מזערי בצורה משמעותית. כיום לצד הטכנולוגיה וכל האפשרויות יכול כל אדם שיש לו חשד לנזילות נסתרת לגשת אל אינסטלטור מיומן המחזיק בציוד והידע המתקדם, לזהות את מקור הנזילה ובסופו של דבר לשים לה סוף. 

כיום אנשי המקצוע אותם תזמינו יגיעו עם מצלמה תרמית וזו תזהה בצורה נקודתית את הנזילה שהיא מקור כל הבעיות. לא עוד חפירות בקירות, לא עוד פגיעה בתשתיות, כל מה שאתם צריכים זה בעל מקצוע מיומן שיגיע, ישים את ידו על מיקום הבעיה וימגר את הנזילה באמצעות האמצעים המתקדמים ביותר. 

חושדים כי יש לכם נזילה במרחב הפרטי או אפילו במשרד? איתור נזילות מים יכול בהחלט להציל את המצב אבל אם בוחרים באנשי מקצוע שאינם מיומנים כאילו שלא עשיתם דבר.  בסיכום דבר, כאשר אתם בוחרים את אנשי המקצוע הטובים בתחום ולצד ציוד מתאים שהם מביאים איתם תוכלו גם אתם לזהות את הנזילה ולשים את הבעיה מאחור.  

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ