עמוד הבית בלוג איך לאבחן נזקי צנרת ורטיבות
איך לאבחן נזקי צנרת ורטיבות
שתף
20 פבר 2021

כאשר מדברים על אבחון נזקי צנרת לרבות רטיבות אחת הסיבות תהיה לבטח פיצוץ קשה בצנרת ועדיין החדשות הטובות הן כי צריך ואפילו מומלץ לפתור את הבעיה באמצעות שירותי אינסטלציה מיומנים.

כאמור, פיצוצי צנרת הם רק חלק מתוצאה של נזקי צנרת ונזקי רטיבות קשים, הבעיה הינה רחבת היקף אבל אפשר וצריך בהחלט למנוע אותה לפני שהיא מתעצמת באמצעות בעלי מקצוע שיספקו לכם את כל המידע שיעשה לכם סדר בבלגן- כך תוכלו גם אתם להתריע על הבעיה לפני שהיא תתעצם לממדים גדולים יותר. 

פיצוץ בצנרת- לעלות על הבעיה ולחסוך את עלויות הנזק  

כאמור, אחד מהשלכות נזקי הצנרת והרטיבות מקורם בתרחיש של פיצוץ בצנרת, פיצוץ שאפשר וצריך למנוע לפני שיגדל לממדים בעייתיים שעלותם תהיה יקרה בהרבה יותר. אז מה צריך לעשות ואיך זה נגרם?

לפני שמטפלים בבעיה חשוב ביותר לאתר את הפיצוץ הקטן בצנרת המים או לחילופין בצנרת הביוב שלכם. באמצעות שרברב מיומן תוכלו גם אתם לאתר את הבעיה במערכות המים שלכם והכול באמצעות צילום מתקדם עם המכשור המתקדם ביותר. 

המצלמה התרמית תעלה על הבעיה וכך תגלה את הבעיה במהירות, תמזער נזקים קשים הן בשטח והן בתקציב האישי שלכם. כן זה בהחלט אפשרי, אתם בהחלט יכולים לאתר את התקלה של הנזילות ולשים סוף לבעיה עם נותן שירות מקצועי שמגיע עם כל הציוד הנדרש החל מבדיקת גלאי, צילום של הצנרת, שימוש ברובוט ובחלק מהמקרים בדיקת תוואי הצינור. 

הקשר בין תביעת נזיקין לבין בדיקה מקיפה ומיגור הנזילות 

מיגור וגילוי פיצוץ בצנרת הינו הכרחי לא רק בזמן שאתם גרים בבית אלא גם לפני שאתם עומדים לרכוש דירה חדשה. לצורך העניין רכשתם דירה והתגלה בבדיקות בדק הבית שלכם נזקים בלתי הפיכים בצנרת- או אז אין ספק שתוכלו להגיש בקשה לבעל הדירה על מנת שזה ישפה אתכם בהתאם לרשימת הנזקים שלא טופלו בטרם נמכר הנכס. 

כמו כן, אם אתם צריכים את הבדיקות לצרכי עימות מול בית המשפט על אחת כמה וכמה, כאן בדיוק אתם צריכים שירותי אינסטלציה שיוציא את האמת לאור ויספקו לכם דוח שיהיה קביל בבתי המשפט. 

בסיכומו של דבר איתור נזקי מים הינו עניין של מה בכך ולכן כאשר אתם בוחרים שירותי אינסטלציה מיומנים ומקצועיים, אתם בהחלט יכולים למגר את הנזק ולפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.  בעת בחירת נותני שירות שבידם כל המידע, הידע והכלים תיפתר הבעיה והעלות והנזקים גם הם יקטנו.  

זקוקים לבדיקת לחץ מים, לדעת את רמת הלחות או צריכים בדיקה קולית שתאיר אור על הבעיה הספציפית? בבחירתכם את שירותי האינסטלציה תוכלו גם אתם לפתור נזקים עכשוויים ועתידיים בנוגע לפיצוץ הצנרת ולהשלכות שיכולות להיגרם עקב נזקי הרטיבות בנכס. 

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ