עמוד הבית בלוג פתיחת סתימה באסלה – צעד אחר צעד לשחרור הסתימה
פתיחת סתימה באסלה – צעד אחר צעד לשחרור הסתימה
שתף
11 אוק 2020

אחת מהסיטואציות המתסכלות ביותר היא סיטואציה שבה אתם באים להוריד מים באסלה, אך לרוע מזלכם מגלה סתימה. סתימות באסלה הן שכיחות מאוד, אפשר להגיד באופן כמעט חד משמעי כי מדובר על הסתימות הנפוצות ביותר שאיתן נצטרך להתמודד. פתיחת סתימה באסלה בשונה ממה שהרוב נוטה לחשוב, לא בהכרח תיעלם בקלות – ולעיתים הסתימה עלולה לחזור אם היא לא תטופל בצורה נכונה.

ברוב המקרים מוטב לבצע שחרור סתימה באסלה על ידי אינסטלטור מקצועי, כך תוכלו להיות בטוחים כי הסתימה בקרוב מאוד תהיה נחלת העבר. לעיתים כאשר אתם תתעקשו להתמודד עם הסתימה בעצמכם, לא מן הנמנע כי תוכלו לסיים אותה פעם אחת ולתמיד. החדשות הטובות הן שיש לכם את כל הכלים הדרושים בשביל לפתור את הסתימה באופן חד משמעי.

עד כמה יעיל להתמודד עם סתימה באסלה עם פומפה?

ככל הנראה הפעולה הראשונה שתעשו כאשר תגלו את הסתימה זה כנראה לשלוף פומפה, אך האם הפעולה הזאת היא באמת יעילה? כל עוד מדובר על סתימה פשוטה באסלה, תוכלו להתמודד איתה על ידי בעזרת פמפום עם פומפה. הרי לא סתם מדובר על שיטת הטיפול השכיחה ביותר בסתימות המתרחשות באסלה.

אך חשוב להבהיר כי האפשרות הזאת תהיה רלוונטית רק כאשר מדובר על סתימה מאוד קלה. ברגע שיהיה מדובר על סתימה שהיא מעט יותר מורכבת, הפומפה לא באמת תוכל לסייע לכם. זה לא משנה כמה אתם תפמפמו, הסתימה תישאר בדיוק כפי שהיא – ללא שינוי לטובה או לרעה.

חומרים כימיים לשחרור סתימות – האם זה מומלץ?

הפתרון הטוב ביותר בעת שחרור סתימה באסלה זה כמובן להזעיק אינסטלטור מקצועי. אך אם אתם מוכרחים לשחרר את הסתימה במהירות, לא מן הנמנע כי תשתמשו בחומרים כימיים שאמורים לשחרר אותה. אז גם כאן כמו בשימוש עם פומפה, נציין כי החומרים הכימיים יהיו יעילים רק כאשר הסתימה היא קלה. ברגע שמדובר על סתימה בינונית או קשה, החומרים הכימיים לא יוכלו לשחרר אותה.

בנוסף חשוב מאוד לבחור את החומרים הכימיים הנכונים, אלה שלא יביאו אתכם לסיטואציה שבה תצטרכו לבצע תיקון נזילה באסלה. בחירה לא נכונה של חומר כימי עלולה להביא לפגיעה בצנרת ולפגיעה באסלה, כך שאתם צריכים לקחת את הנושא הזה לתשומת הלב שלכם – לפני שתעשו טעות קריטית.

כמה עולה לשחרר סתימה בעזרת אינסטלטור?

אולי זה יפתיע אתכם לטובה, אך העלות של שחרור של סתימה באסלה על ידי אינסטלטור היא לא גבוהה בכלל. לרוב מדובר על עלות של כמה מאות שקלים, עלות שאותה תשלמו רק על הביקור של האינסטלטור. ברוב המקרים שווה לשלם את הסכום הזה, בכדי שיהיה אפשר להיות בטוחים כי הסתימה לא תחזור על עצמה שוב בעתיד הרוב.

חשוב להדגיש כי העלות של פתיחת סתימות על ידי אינסטלטור היא לא אחידה. יכול להיות שיהיו אינסטלטורים שייקחו יותר על השירות הזה, ויהיו אינסטלטורים אחרים שייקחו עלות נמוכה יותר. איך תוכלו לדעת איזה אינסטלטור יהיה המשתלם ביותר עבורכם? על ידי השוואת מחירים פשוטה, השוואת מחירים שתסיר את כל הערפל.

איך ניתן למנוע היווצרות של סתימות באסלה? 

רוצים למנוע את הסתימה הבאה באסלה שלכם? מוטב כי תשימו לב לדברים שאתם משליכים בתוך האסלה. אם אתם תשליכו דברים שלא אמורים להיות מושלכים לאסלה, הסיכוי לסתימה יהפוך להיות הרבה יותר גבוה. כך שהאפשרות לשלוט על היווצרות סתימות באסלה בבית או בעסק, נמצאת לגמרי בידיים שלכם – ומוטב כי תשימו לכך לב.

בנוסף בדיקה תקופתית למערכת הניקוז עשויה גם היא למנוע סתימה באסלות של הבית או של העסק. בשונה ממצב של תיקון נזילה באסלה, שחרור של סתימה זה משהו שתוכלו לשלוט עליו. לא מעט אנשים מבינים רק בדיעבד כי הדברים שהם השליכו לאסלה הם אלה שהביאו לסתימה. ברגע שישחררו את הסתימה, תוכלו פחות או יותר להבין אילו אלמנטים יצרו את הסתימה. 

האם סתימות באסלה יכולות לחזור באופן כרוני?

תדמיינו לכם מצב שבו אתם צריכים לבצע שחרור סתימה באסלה כל כמה חודשים, האם אתם תהיו מוכנים לעשות זאת? מדובר על סיטואציה נוראית, סיטואציה שתחייב אתכם להוציא לא מעט כסף על הזמנת אינסטלטורים שונים. באופן כללי, סתימה באסלה יכולה לחזור על עצמה פעם אחר פעם אם לא תטפלו בה כמו שצריך. מהסיבה הזאת, שחרור של סתימות באופן עצמאי היא לא נכונה.

ברגע שתשחררו את הסתימה בעזרת אינסטלטור מנוסה, אתם תוכלו להיות בטוחים כי ככל הנראה היא לא תחזור על עצמה שוב בעתיד. הסיבה לכך היא שהשחרור של הסתימה התבצעה בצורה נכונה, ובנוסף האינסטלטור יוכל לשים את האצבע על הסיבות שהביאו להיווצרות הנזילה וגם יבצע תיקון נזילה באסלה במידת הצורך.

רוצים לשחרר סתימה באסלה? אנו נשמח לעמוד לרשותכם!

אם אתם רוצים לסיים את הסתימה לתמיד, אתם תהיו מוכרחים לבצע פתיחת סתימה באסלה על ידי איש מקצוע מנוסה. אם נמאס לכם לחפש אינסטלטורים, ובכל פעם לחשוש שתעשו טעות – הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא את האינסטלטורים המקצועיים ביותר, אלה שיוכלו לשחרר את כל סוגי הסתימות בתוך זמן קצר ועם מקצועיות מקסימאלית. 

הזמינות שלנו היא לאורך כל שעות היממה, כך שגם אם נתקעתם עם סתימה באמצע הלילה יהיה לכם עם מי לדבר. כי בסוף אף אחד לא יכול לדעת מבעוד מועד מתי הוא עלול להיתקל בסתימה, ותמיד צריך להיות ערוכים לקראתה. בנוסף אנו מספקים גם מנעד רחב של שירותים אחרים, כל זאת בכדי שתוכלו לדעת שאתם בידיים הכי מקצועיות שיש.

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ