עמוד הבית פתיחת סתימות

פתיחת סתימות

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

זה לא באמת משנה אם יש לכם בבית צנרת ישנה או צנרת חדשה, סתימות בצנרת עלולות להתרחש ממש בכל רגע נתון. מבלי שתשימו לב, הזרימה התקינה של מי הביוב עשויה להשתבש ומכאן הסיכוי להצפה של הדירה כולה הוא כמעט וודאי. במקרה שבו הסתימה משבש את הזרימה התקינה של מי הביוב, אתם תהיו מוכרחים לפעול במהירות בכדי למנוע את ההצפה. רק אינסטלטור מוסמך ומנוסה הוא האיש שאמור לספק לכם שירות של פתיחת סתימות בצורה מקצועית.

אך לפני שאתם מזעיקים אינסטלטור כזה או אחר, אנו ממליצים לכם שתכירו מעט את השירות הספציפי הזה. כך שכאשר אתם מזעיקים אינסטלטור, תוכלו לעשות זאת בלב שלם. מבלי שיהיה לכם מידה מסוימת של חשש, או שחלילה אתם תצטרכו למצוא את עצמכם עושים החלטות שיתבררו בתור החלטות שגויות בדיעבד.

פתיחת סתימות – מדוע מוטב שלא לעשות זאת לבד?

כאשר אנו נגיד לכם כי מוטב שתזעיקו אינסטלטור שישחרר את הסתימה בצנרת, אתם עשויים להרים גבה ולטעון כי אתם מסוגלים לטפל בה בעצמכם. הטענה הזאת יכולה להיות נכונה כל עוד מדובר על סתימה פשוטה, אך מה קורה כאשר מדובר על סתימה מורכבת? אנו נציג בפניכם את כל הסיבות שלא אמורות להשאיר לכם מקום לספק.

  • בהחלט יכול להיות שתצליחו לשחרר את הסתימה באופן עצמאי עם הציוד שעומד לרשותכם, אך איך תוכלו לדעת שלא גרמתם נזק לצנרת? כאשר אתם פותחים את הסתימה בעצמכם, אתם עלולים לפגוע בצנרת ובמקרים חריגים יותר אפילו להרוס אותה לחלוטין.
  • פתיחת סתימות באופן עצמאי תיקח הרבה יותר זמן ממה שנדמה לכם, וכל זמן שבו הסתימה נותרת בעינה עלול להיות משמעותי. אינסטלטור מקצועי ישחרר את הסתימות תוך זמן קצר, מבלי שתצטרכו לקחת על עצמכם את הסיכון המשמעותי הזה.
  • אינסטלטור מנוסה ומיומן יצליח לשחרר את כל סוגי הסתימות, בעוד אתם תוכלו לשחרר אך ורק סתימות קלות. כך שאם אתם רוצים להיות בטוחים כי בקרוב מאוד הסתימה תשתחרר, הזעיקו באופן מיידי אינסטלטור מקצועי שיבצע את המשימה.
  • כאשר איש מקצוע מיומן מבצע את המשימה, הוא יוכל לשים את האצבע על הסיבה להיווצרות הסתימה. מנגד אם אתם תשחררו את הסתימה בעצמכם, לעולם לא תוכלו לדעת באופן חד משמעי מה היה הגורם המרכזי להיווצרות הסתימה.

אינסטלטור מקצועי לשחרור כל סוגי הסתימות

מבעוד מועד אתם לא יכולים לדעת בצורה חד משמעית על איזה סוג של סתימה מדובר. מה שבטוח הוא שאתם צריכים לטפל בה במהירות, על מנת למנוע מהמצב להפוך להיות הרבה יותר חמור. ברגע שתבחרו את האינסטלטור הנכון, אתם תוכלו להיות משוכנעים כי הוא יצליח להתמודד עם כל סוגי הסתימות – סתימות פשוטות או סתימות חמורות.

הסיבה לכך שאינסטלטור יצליח לבצע פתיחת סתימות מכל סוג היא הציוד המתקדם שאיתו הוא מגיע. מדובר על ציוד שאיתו יהיה ניתן לשחרר את כל סוגי הסתימות, ולעשות זאת בתוך זמן קצר. אם בעבר היה נדמה לכם כי פתיחה של סתימה זה עניין מורכב, אם תבחרו את האנשים הנכונים יהיה מדובר על פרוצדורה מאוד פשוטה.

מצאתם סתימה? מוטב שתטפלו בה באופן מיידי 

זה נכון שלא כל הסתימות מביאות באופן מיידי להצפות ולבעיות משמעותיות, וזו גם הסיבה המרכזית שבגינה לא מעט אנשים מתמהמהים עם הטיפול בסתימות. אך קחו בחשבון כי כל רגע שבו הסתימה נותרת בעינה, הוא רגע שעלול לגרום לנזק לצנרת כולה. אתם לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו תצטרכו להתמודד עם נזק משמעותי לצנרת הביתית שלכם.

ההתמהמהות במצב הזה היא מאוד מסוכנת, ואפילו אם הסתימה לא עושה בעיות משמעותיות מוטב כי תפתחו אותה בהקדם. לא סתם פתיחת סתימות זה אחד מהשירותים הנפוצים ביותר אצל כל האינסטלטורים, כולם מבינים כי פתיחה של סתימות זה הכרחי – ולא משנה בדיוק על איזה סוג של סתימה אנו מדברים.

תוך כמה זמן ניתן לשחרר את הסתימה?

בין אם אתם ממהרים, ובין אם אתם רוצים להעריך בצורה טובה יותר את הזמן – ככל הנראה תשאלו את עצמכם כמה זמן לוקח לבצע פתיחת סתימות. אז התשובה היא שלמען האמת אין תשובה, מכיוון שהטיפול בכל סתימה הוא שונה – וגם משך הזמן עשוי להשתנות בהתאם. אך ברוב המקרים, הטיפול בסתימות יכול להיות מאוד מהיר בטח אם מדובר על סתימות פשוטות יחסית.

מה שיכול לעכב את התהליך הוא מצב שבו אתם תחליטו לשחרר את הסתימה בעצמכם, ובמקרה כזה אתם עלולים לבזבז זמן יקר. לא רק שתבזבזו זמן יקר, ישנו סיכוי מסוים כי תחמירו את המצב ולכן העבודה של האינסטלטור תהפוך להיות קשה יותר וארוכה יותר. כך שתחשבו פעמיים לפני שאתם מחליטים לקחת את המשוכות לידיים שלכם.

כמה עולה שירות פתיחת סתימות?

המחירים משתנים בין אנשי המקצוע השונים, כאשר לכל אינסטלטור יהיה לרוב את התעריפים שאותם הוא לוקח. כך שבמקרה הזאת השוואת מחירים בין האינסטלטורים השונים יכולה לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה. אך מה שאפשר להגיד בפה מלא הוא שהעלות של פתיחה של סתימות היא לא עלות גבוהה במיוחד. כל זאת כאשר אנו משווים את העלות הזאת, לשאר השירותים שאותם האינסטלטורים מספקים.

מכיוון שלא מדובר על עלות גבוהה כל כך, אתם צריכים לשקול טוב האם תרצו לשחרר את הסתימה בעצמכם. מספיק שתעשו טעות אחת קטנה, ואתם עלולים לייקר את עלות התיקון באופן משמעותי. מהסיבה הזאת תמיד תזכרו כי פתיחת סתימות בבית או בעסק עושים אך ורק עם אינסטלטור מקצועי אשר מיומן לבצע את המשימה. 

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ