עמוד הבית בלוג איזה שירותי אינסטלציה אנחנו מספקים לכם?
איזה שירותי אינסטלציה אנחנו מספקים לכם?
שתף
11 יול 2021

בעיות במערכת המים והביוב יכולות לנוע בין ברז דולף קלות ועד לסתימה מורכבת של מערכת הביוב. מגוון תקלות אלו דורש התערבות של אינסטלטור מקצועי. ישנם בעלי בתים המחזיקים בידע טכני או ידע בסיסי ומסוגלים לתת מענה ואף לטפל בתקלות קטנות בעצמם. מנגד, ישנם אלו שלא יודעים מאיפה להתחיל ומעדיפים להיעזר במומחים. 

בכל מקרה של תקלה או נזילה במערכת המים והביוב, מומלץ ביותר להזמין שירותי אינסטלציה על מנת לבדוק את מצב המערכת ולקבל טיפול יעיל ומדויק לבעיה עצמה. פעמים רבות ישנה תקלה קטנה ומינורית, אך במידה וזו מוזנחת או לא מטופלת כמו שצריך היא עלולה להסתבך, להידרדר ולהפוך לתקלה מורכבת הרבה יותר. 

שירותי ניקוז ופתיחת סתימות

לכולנו יוצא בשלב כזה או אחר של החיים לחוות כיור, שירותים או מקלחת סתומים. דבר זה גורם לאי נוחות וחשוב מאד לפנות לקבלת שירותי אינסטלציה על מנת לקבל מענה לבעיה. לקוחות המחפשים אינסטלטור באשדוד או אינסטלטור בתל אביב והסביבה מדווחים לא פעם על בעיות ניקוז וסתימות. ניתן למנוע תקלות אלו על ידי חסימת פתחי הכיור ומניעת כניסת שיער ושומן למערכת הניקוז, הידועים כגורמים עיקריים לסתימות מים. 

תיקון צינורות דולפים

חשבון מים גבוה במיוחד או צליל טפטוף מעצבן מספיקים כדי להעיד על בעיה של צנרת דולפת. על כל דליפה שמתעלמים ממנה או לא מגלים בזמן, משלמים חשבונות מים גדולים יותר ומסכנים את הרכוש בחשיפה ארוכת טווח לנזקי מים, שתיקונם יכול לעלות לא מעט כסף. כמעט כל אינסטלטור בחולון והסביבה, נתקל בתקלות קטנות שהוזנחו או לא טופלו כמו שצריך והפכו לתקלות גדולות ומורכבות יותר עקב כך. לכן חשוב לפנות אל שירותי אינסטלציה מקצועיים בזמן ולתת לתקלות מענה כשהן עוד קטנות.

תיקון פיצוץ בצנרת מים

כולנו מכירים את הסבל הכרוך במקלחת במים קרים, במיוחד אם זה קורה בחודשי החורף הקרים. פיצוץ בצנרת מים נגרם פעמים רבות בשל התיישנות הצנרת, וכמו כן חלודה וסדקים הנוצרים בה כתוצאה משימוש יתר, תחזוקה לקויה ושחיקה טבעית. תקלות אלו עלולות להיות מורכבות ויקרות יותר יחסית, לכן חשוב לאתר אותן בזמן ולתת להן מענה מדויק ומקצועי. אם אתם מחפשים אינסטלטור בבת ים או אינסטלטור בגבעתיים וגוש דן, חשוב לאתר אנשי מקצועי מנוסים עם תודעת שירות גבוהה על מנת לפתור את הבעיה וליהנות משירות מהיר והוגן.

פתיחת סתימות ביוב

סתימות ביוב עלולות להיות פשוטות ויכולות להיות גם מורכבות ומסובכות יותר. בעיות אלו נוטות להתגלות כאשר ישנה בעיה בניקוז המים או כאשר ישנה הצפה. בבעיות אלו חשוב להזמין שירותי אינסטלציה מיד, שכן הן עלולות להחמיר במהירות ולגרום להצפות ולנזקים כבדים ויקרים, הן במערכת הביוב עצמה והן בכל האלמנטים האחרים, הסמוכים לה. 

 

ייעוץ בוואטסאפ