עמוד הבית בלוג מתי תצטרכו להזמין אינסטלטור
מתי תצטרכו להזמין אינסטלטור
שתף
20 פבר 2021

כשמדברים על תקלות במערכות המים בבית, בביוב או בגינה שלכם מדברים על התערבותו של אינסטלטור וכאן עולה גם השאלה המהותית, האם תמיד חייב להתקשר בכדי להשיג את שירותיו?

יש בהחלט תקלות שתוכלו להתמודד עימן לבד ובשיחת טלפון אל מול נותן השירות לחסוך את הגעתו ואת שכר הטרחה והתיקון. מאידך, יש תקלות חמורות שרצוי שלא תתמודדו עימן לבד ולא תעצימו את הנזק ואת עלויותיו העכשוויות והעתידיות. 

זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מיומן "שיספר לכם איך ייתכן כי חשבון המים שלכם גדול בהרבה יותר מצריכתכם היומית"? הנה כמה דברים על שירותי אינסטלציה שיכולים לקצר את התהליכים ולפתור את הבעיה בעלות שווה לכל כיס. 

 

בחירת שירותי אינסטלציה ומיגור הסתימה 

אחת מהסיבות בגינן יידרש מכם להזמין שירותי אינסטלציה קשורה גם לתקלה הלא פתורה עם הסתימות החוזרות והנשנות שפוקדות אתכם. בעיית הסתימות הינה בעיה שכיחה ביותר וחלק מזה קשור גם לליקוי במערכות הניקוז שלכם.

מבין כל הסיבות, הסיבה השכיחה ביותר לסתימות נובעת גם משחיקה של המערכות אבל בו זמנית גם משימוש חסר אחריות ותחזוקה לוקה בחסר. אז התרחיש הראשוני יהיה לנסות ולפתוח את הסתימה עם פומפה ואכן בחלק מהמקרים זה ייפתר, אבל מה עושים כאשר הפתרון הנ"ל כבר איננו פועל עבורכם?

בדיוק כאן שירותי אינסטלציה הם הדבר הטוב ביותר בכדי להבין מאין נובעת הבעיה ואיך אפשר לפתור את הסתימה המורכבת ולשחרר אותה לאלתר. אז אם פמפמתם לא מעט ושום דבר לא עזר, כנראה שאין מנוס- אתם חייבים, אבל חייבים את התערבותו של השרברב המיומן.

מה עושים עם סתימה קשה בביוב? 

סיבה נוספת לזימון שירותי אינסטלציה זה כשהכיור או האסלה שלכם עולים על גדותיהם. מבין כל המצבים אין ספק כי תרחיש כמו זה בבוקרו של יום הוא תרחיש שפחות הייתם רוצים להתמודד עימו. 

גם כאן הפומפה שוב תצליח לשחרר את הסתימה ועדיין חשוב שכבר בנקודה זו תשריינו את האינסטלטור המיומן על מנת שזה ימשיך מאיפה שהפסקתם! אחרי הכול כאשר אתם משתמשים בפומפה אתם למעשה מספקים "שירות עזרה ראשונה" למערכת הביוב שלכם שכנראה תזדקק ליותר מטיפול אחד בכדי לחזור לקדמותה.  

כאשר מדברים על סתימות קשות בביוב כנראה שאין מנוס וחייבים לבצע שאיבת ביוב על ידי אינסטלטור בעל ניסיון. במצבים מסוימים תגלו כי ההזנחה וחוסר התחזוקה שלכם גרמה למצב, אבל בחלק מהמצבים יגלה לכם האינסטלטור שאלו הם דווקא צמחים שהצמיחו שורשים והם המקור לבעיה. 

במצב בו יש שורשים אבוד לכם מראש, חשוב ורצוי שלא תעשו זאת לבד, יתרה מכך ספק אם תוכלו לעלות על הגילוי הזה לבד. במצב של בדיקה וסקירת הביוב שלכם על ידי מצלמות מתאימות יוכל האינסטלטור להבין את גודל הבעיה, למזער את הנזקים ולפתור את סתימת הביוב על הצד הטוב ביותר.

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ