עמוד הבית בלוג איך תבחרו נכון אינסטלטור מומלץ?
איך תבחרו נכון אינסטלטור מומלץ?
שתף
26 אפר 2021

סובלים מבעיות אינסטלציה במשרד? על מנת שתוכלו לדאוג ללקוחות וגם לעובדים יהיה עליכם לבצע בדיקת אינסטלציה תקופתית. מוטב כי הבדיקה תתבצע על ידי אינסטלטורים מומלצים שתוכלו לסמוך עליהם ועל חוות הדעת המקצועית שלהם. אך מיד לאחר סיום הבדיקה, חשוב מאוד לבצע ניקוי מקצועי למשרד. את הניקוי תוכלו לבצע באופן עצמאי או על ידי חברת ניקיון מקצועית שתחזיר למשרד את המראה האידיאלי. מדוע זה חשוב לנקות את המשרד אחרי בדיקת אינסטלציה? יש לנו את כל הסיבות שלא ישאירו לכם מקום לספק.

 

משרד נקי הוא משרד מקצועי

לא מעט לקוחות מגיעים למשרד שלכם לפני שהם סוגרים עסקה כזאת או אחרת. כמו שאתם בדקתם שאתם מזמינים אינסטלטורים מומלצים, כך הלקוחות שמגיעים אליכם ירצו לבדוק אתכם. ברגע שהמשרד שלכם יהיה נקי הוא ישדר מקצועית, והרושם הראשוני של הלקוחות יהיה רושם ראשוני חיובי. אם המשרד יהיה מלוכלך לאחר בדיקת אינסטלציה, אתם עלולים לאבד לא מעט לקוחות. לקוחות שהגיעו אליכם אך הם התאכזבו מכך שהמשרד לא נקי ולא מזמין בשום צורה שהיא.

נעים יותר לעבוד במשרד נקי

אחרי בדיקת אינסטלציה יכול להיות לא מעט לכלוך ובלגן, ומאוד קשה לעבוד בצורה הזאת. המטרה שלכם היא להביא לכך שכל העובדים יגיעו למשרד כאשר יש בהם את הרצון להמשיך לעבוד. זוהי הסיבה שחובה עליכם לנקות בצורה יסודית אחרי כל בדיקת אינסטלציה. כי גם אינסטלטור מוסמך יכול להשאיר אחריו לא מעט לכלוך שעשוי לפגוע בעבודה. בסוף אתם תהיו אלה שתשלמו ביוקר על כך שהמשרד שלכם לא נקי. אל תתעצלו, ותדאגו לנקות את המשרד בדיוק כפי שהוא היה לפני ביצוע הבדיקה.

פגיעה עתידית במערכת האינסטלציה 

הזמנתם אינסטלטורים מומלצים על מנת שיבצעו בדיקה שגרתית? עליכם לקחת בחשבון כי אם תשאירו סביבה מלוכלכת אתם עלולים לפגוע במערכת האינסטלציה עצמה. הלכלוך עשוי להגיע למקומות לא נכונים, דבר שיביא לנזק שתצטרכו לתקן אותו לאחר מכן. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו מערכת האינסטלציה ניזוקה בגלל שלא ניקיתם – הקדימו תרופה למכה. אל תביאו את עצמכם למצב שבו יהיה עליכם להתחיל לחפש אינסטלטורים על בסיס קבוע. מוטב כי תמשיכו לעבוד ללא כל הפרעה.

תחסכו לעצמכם הוצאות כספיות גבוהות

חשוב לנקות אחרי בדיקת אינסטלציה כי כך הלכלוך לא יהפוך להיות כזה לא ניתן להסיר אותו. במקרה שבו הלכלוך מצטבר בכמויות גדולות, יהיה עליכם להזמין חברת ניקיון שתיקח מכם סכומים גבוהים. אם תדעו לנקות את המשרד בזמן, תוכלו לחסוך לא מעט כסף. אפילו תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם, מבלי שתצטרכו להזעיק חברת ניקיון מקצועית. גם אם תזמינו חברה מקצועית, העבודה עצמה תהיה פחותה בהשוואה למצב שבו לא תנקו את הלכלוך בזמן.

phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ