עמוד הבית החלפת ברזים

החלפת ברזים

החלפת ברזים זוהי פרוצדורה שמתרחשת באופן קבוע, דבר שבשגרה עבור רבים מאיתנו. יש כאלה שמספרים כי כל כמה חודשים הם מחליפים את הברזים באזורים השונים בבית. ישנה אפשרות להחליף את הברזים בבית לגמרי לבד, ללא עזרה של אינסטלטור מיומן. עם זאת יהיו מקרים שבהם תצטרכו להזמין אינסטלטור לביצוע העבודה.

למה שתרצו להחליף את הברזים בבית? לא חסרות סיבות, לעיתים אפילו תרצו להחליף רק ברז אחד במטבח או באחד מחדרי השירותים.

החלפה של ברזים יכולה להתבצע בגלל בעיות בברז הקיים או מתוך רצון להעניק לבית נראות קצת אחרת. כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם הברזים משפיעים רבות על הנראות של הבית כולו.

רגע לפני שאתם מחליפים את הברזים בבית – ריכזנו לכם את כל המידע ההכרחי לפני החלפת הברזים!

כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה שתספק לכם שקט לזמן רב. רוב האנשים שמבצעים החלפת ברז מטבח או שירותים ירצו לעשות זאת פעם אחת – בצורה הכי מקצועית שיש.

כל כמה זמן צריך לבצע החלפת ברזים?

אין זמן ספציפי שבו יהיה עליכם להחליף ברזים בבית. החלפת ברז נעשית כאשר אתם מרגישים כי הברז שיש ברשותכם לא מספק את הסחורה. יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תרצו להחליף את הברז הישן בברז חדש.

הסיבה הכי שכיחה היא הרצון הטבעי לעדכן את הנראות של המטבח או של השירותים. על ידי החלפת הברז תוכלו לשדרג את הנראות של המטבח מבלי להתאמץ בכלל. מדובר על השקעה כספית יחסית נמוכה שתאפשר לכם להעניק לאותו חלל נראות אחרת לגמרי.

עניין נוסף שיכול לגרום לכם להחליף את הברז הישן הוא כמובן השחיקה. ברזים לא איכותיים יכולים להישחק במהירות, הרבה יותר מהר ממה שאתם מדמיינים לעצמכם. ברגע שהברז נשחק הוא עלול להביא איתו כל מיני בעיות שונות, לכן האחריות שלכם תהיה להחליף אותו.

לדוגמא – יכולה להתרחש נזילה בכיור האמבטיה, זה מצב שיכול להיגרם עקב שחיקה ובלאי של הברז הישן ויש לטפל בזה בהקדם האפשרי, גם אם זה קורה בברז חדש יחסית.

מהם סוגי הברזים הכי פופולאריים?

נכון להיום תוכלו למצוא בשוק לא מעט סוגים של ברזים, כאשר לכל ברז יש את הפלוסים ואת המינוסים שלו. המטרה היא שכל אחד יבחר את הסוג הנכון עבורו, זה שיהיה לו קל לתפעל אותו.

אילו סוגי ברזים הם הכי פופולאריים נכון להיום? ניתן למצוא שני סוגים ספציפיים שאותם תוכלו לראות ברוב הבתים.

הבחירה הראשונה היא ברז פרח, הברז מותקן על השיש מה שהופך אותו להיות בחירה יוקרתית יותר. מנגד הבחירה השנייה היא ברז פרח, אותו תוכלו לראות בעיקר בבתים ישנים שלא ביצעו החלפה. הברז הזה יוצא מהקיר בשונה מברז פרח שיוצא מהשיש.

איך בוחרים ברז לבית?

לפני שתבצעו החלפת ברז כיור יהיה עליכם לבחור את הברז המתאים. הרי כמו שאתם מבינים תוכלו למצוא המון ברזים שונים שכל אחד מהם מביא איתו את הפלוסים שלו.

איך תוכלו לדעת איזה ברז יהיה הנכון ביותר עבורכם? יש כמה טיפים שיאפשרו לכם לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה לגמרי.

אופן השימוש בברז אמור להיות פרמטר שתצטרכו לקחת אותו בחשבון. יש כאלה שרגילים להשתמש בברז מסוג אחד, לכן הם ירצו לבחור בדיוק באותה הברז.

מוטב כי תבחנו היטב אילו אפשרויות קיימות, כך שתבחרו את הברז שתוכלו לתפעל אותה ללא בעיות.

הנראות של הברז זה עוד עניין שתצטרכו לקחת אותו בחשבון. הרי המטרה לאחר החלפת ברזים היא שהברזים החדשים ישדרגו את החלל.

לפיכך יהיה עליכם לבחור בברז מעוצב, כזה שלא יהיה ניתן לפספס אותו. הברז חייב להיות כזה שמתאים לחלל שבו תציבו אותו.

לא תוכלו להתעלם מהעלות של הברז שהיא גם חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות. יהיה עליכם לבחון גם מהו החלפת ברז אמבטיה או החלפת ברז מטבח מחיר כדי שתהיה לכם את התמונה בשלמותה. כך תוכלו לדעת כי אתם לא משלמים מחיר מופרז על הברז החדש.

האם אפשר לבצע החלפת ברז לבד?

באופן עקרוני אתם יכולים לבצע את החלפת הברז בעצמכם כל עוד אתם מבינים כיצד עושים זאת. אך תיקחו בחשבון כי לכל ברז יש טכניקה קצת אחרת, ולכל ברז יש את הייחודיות שלו. כך שמה שאתם מכירים מברזים אחרים זה לא בהכרח מה שיקרה גם הפעם.

החלפת ברז אמבטיה או מטבח צריכה להתבצע עם הכלים הנכונים ובטכניקה המדויקת. תהיו מאוד זהירים בעת הרכבת הברז על השיש או בקיר כדי שלא תסבו נזק גדול מאשר התועלת. תוכלו למצוא גם כל מיני מדריכים שונים שינחו אתכם כיצד לבצע את ההחלפה.

מעבר לכך יהיה עליכם לברר מהם תנאי האחריות במקרה שבו אתם מחליפים את הברז בעצמכם. יכול להיות כי האחריות על הברז לא תהיה בתוקף אם לא תחליפו אותה על ידי אינסטלטור מומלץ. תבחנו את העניין הזה כדי שלא תמצאו את עצמכם יוצאים קירחים מכאן ומכאן.

התקנת ברז ניל למשל, מומלץ לבצע באמצעות אינסטלטור מומחה.

למה כדאי להחליף ברז על ידי אינסטלטור?

אינסטלטור יודע להחליף את כל סוגי הברזים, הוא יבצע את העבודה בצורה מקצועית. אינסטלטור מומלץ מומחה בהתקנה של ברז כזה או אחר, בהתאם לרצונות שלכם. לא תצטרכו להתפשר על הברז שאותו תתקינו אצלכם בבית.

העבודה עצמה תתבצע במהירות, כך תוכלו להשתמש בברז החדש תוך זמן קצר. כל זמן שבו הברז החדש לא יהיה מותקן כמו שצריך, לא תוכלו להשתמש בכיור. לעיתים מדובר על עניין מהותי, בטח אם אתם צריכים לבצע החלפת ברז כיור במטבח.

לעיתים יכולות להתגלות בעיות שונות כאשר מחליפים את הברז. אינסטלטור מיומן הוא האיש הנכון שיכול לתקן את כל הליקויים השונים בצנרת. כך תוכלו להנות מהברז, וגם למנוע את התקלה הבאה שעלולה לשחוק את הברז החדש.

החלפת ברז מטבח מחיר – כמה זה עולה?

המחיר הסופי של החלפת ברז מטבח נקבע בהתאם למה שקורה בשטח. הסוג של הברז יחד עם המצב של הברז הקיים עלולים לשנות את העלויות. עם זאת לא מדובר על הוצאה גבוהה, כזאת שתדרוש מכם תכנון מקדים.

החלפת ברז מטבח מחיר יהיה משתלם אפילו אם חשבתם לבצע את הפעולה בעצמכם. הרי כאן אתם מקבלים עבודה שמתבצעת על ידי איש מקצוע שיודע איך לעשות אותה בדיוק כמו שנדרש.

אז, מה המחיר של החלפת ברז? המחיר הרגיל של החלפת ברזים בבית מתחיל מ-250 ₪ והוא יכול להגיע עד 400 ₪. רק במקרים מורכבים שבהם ישנן תקלות נוספות יהיה צורך לקחת מחיר גבוה יותר.

איך תוכלו לקבל את הצעת המחיר הכי משתלמת? כל מה שאתם צריכים לעשות זה השוואה בין אנשי המקצוע השונים. כך תוכלו למצוא את האיש הנכון שיבצע לכם את ההחלפה.

בין אם אתם רוצים לבצע החלפת ברז ניל או כל ברז אחר – אנו כאן לשירותכם. הצוות שלנו מיומן בהחלפת כל סוגי הברזים ובעוד מגוון שירותי אינסטלציה שונים, כך תוכלו להנות מהכיור שחלמתם עליו.

אנו נדאג להגיע אליכם במהירות כדי להחליף את הברז הישן בברז חדש. כל זאת מבלי שאתם תצטרכו להתעסק עם דברים שאינכם מבינים בהם.

רוצים לקבל שירות החלפת ברזים באופן מקצועי? אנו זמינים להעניק לכם שירות: 072-3313132

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ