עמוד הבית פתיחת סתימה בכיור

פתיחת סתימה בכיור

  • אינסטלטור מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור של "ממליצים"

סתימה בכיור יכולה להתרחש ללא כל התראה מוקדמת, ומבלי שאתם תהיו מוכנים אליה בשום צורה שהיא. ברוב המקרים הסתימה גם תגיע בטיימינג הכי גרוע שיש, בדיוק כאשר אתם מוכרחים להשתמש בכיור.

אז לפני שאתם שולפים את הפומפה או לפני שאתם מתחילים לבצע כל מיני שיטות מפוקפקות – שווה לכם לקרוא את המאמר הבא. כי בכל בזאת שחרור של סתימה בכיור היא לא משחק ילדים, ומוטב כי תתייחסו לסתימה במלוא הרצינות בכדי לשחרר אותה.

ברגע שהחלטתם לבצע פתיחת סתימה בכיור מטבח, מוטב כי הפרוצדורה כולה תתבצע בעזרתו של אינסטלטור מוסמך. כך אחוזי ההצלחה לשחרור הסתימה יהפכו להיות גבוהים יותר, ואתם כמובן מהצד שלכם תוכלו לקצור את הפירות. השאיפה שלכם היא שתוכלו לחזור להשתמש בכיור של המטבח או בכיור של האמבטיה בהקדם האפשרי.

מהן הסיבות השכיחות ביותר להיווצרות סתימה בכיור?

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תצטרכו להזעיק אינסטלטור לשם שחרור סתימה בכיור. אך ברוב המקרים הסיבה השכיחה ביותר שבגינה עלולה להיווצר סתימה בכיור היא בגלל טעויות אנוש. כלומר אנו נכניס במודע או שלא מודע חומרים שאינם מתכלים אל תוך פתח הניקוז, ומכאן הסיכוי לסתימה הופך להיות גבוה במיוחד.

בנוסף בחלק קטן מהמקרים, הסתימה בכיור נגמרת בכלל בעיות בצנרת עצמה שאיננה מאפשרת זרימה תקינה של מים ופסולת. אך שוב מדובר רק על חלק קטן מהסתימות שנגרמות ממצבים כאלה, ברוב המקרים האשמה בגין סתימות בכיור מוטלת עלינו ועל כל שאר בני המשפחה.

האם ניתן לשחרר סתימות בכיור ללא אינסטלטור?

לפני שאתם מוציאים את ארגז הכלים, ומתחילים לנסות לבצע פתיחת סתימה בכיור בעצמכם – קחו בחשבון כי לא תמיד אתם תצליחו. בכל זאת מדובר על פעולה שעלולה להיות מעט מסובכת, בטח אם אתם נאלצים להתמודד עם סתימה רצינית. סתימה שללא ציוד מתקדם, יהיה לכם קשה מאוד לשחרר אותה – קשה מאוד עד כמעט בלתי אפשרי.

אם יש לכם בבית תכשירים שונים לשחרור סתימות בכיור או שמא ציוד לצורך שחרור סתימות – תוכלו להשתמש בהם לצורך שחרור הסתימה. אך כאשר שחרור סתימה בכיור לא מניב תוצאות, מוטב כי לא תנסו בכוח כי אתם תוכלו להרוס את הצנרת. מוטב כי במקרה כזה תזעיקו אינסטלטור שיסייע לכם להתמודד עם המצב.

פתיחת סתימות בכיור מטבח – איך בוחרים אינסטלטור נכון?

הצעד הראשון שבו אתם צריכים לנקוט בכדי שתוכלו לבחור את האינסטלטור הנכון הוא צעד של בדיקת עלויות. הרי אתם לא תרצו לשלם ביוקר על התמודדות עם סתימה בכיור. השוואת מחירים תאפשר לכם למצוא אינסטלטור טוב, אך גם אינסטלטור שלא יגבה מכם מחירי עתק – מחירים שאולי אפילו לא תוכלו לעמוד בהם כאשר תצטרכו לשלם.

בנוסף מוטב לבחון את האמינות של האינסטלטור, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הוא לא יעקוץ אתכם בשום שלב. לצערנו שמענו על לא מעט מקרים שבהם אינסטלטורים ניצלו את חוסר ההבנה של הלקוחות, והם עקצו אותם על השירות שאותו הם קיבלו. בחירת אינסטלטור אמין תאפשר לכם להיות רגועים, ולהתרכז אך ורק בפתרון הבעיה.

איך ניתן להבדיל בין סתימה קלה לסתימה קשה?  

לפני שמבצעים פתיחת סתימה בכיור מטבח, מומלץ מאוד להבין האם הסתימה היא קלה או קשה. אך אם נודה על האמת, לכם אין את הכלים הדרושים בשביל לנתח את המצב. זוהי הסיבה שההמלצה היא לא לבצע את שחרור הסתימה בעצמכם, כי אתם לא תדעו איך לגשת אליה וגם לפתור אותה כמו שצריך. הרי יש הבדל משמעותי בין סתימה קלה ופשוטה לבין סתימה קשה ומורכבת.

מהסיבה הזאת כאשר אתם רוצים לבצע שחרור סתימה בכיור מוטב כי תזעיקו אינסטלטור מומחה. האינסטלטור יוכל באמצעות הציוד המתקדם שעומד לרשותו לאתר את הסתימה, ולהבין בדיוק מה היו הגורמים שהביאו להיווצרותה. כך שאין שום סיבה שתתמודדו עם הסתימה לבד, מה שגם לא בטוח שתוכלו להתמודד איתה.

כך תוכלו למנוע את הסתימה הבאה בכיור שלכם!

אומנם בכל פעם שאתם נאלצים להתמודד עם סתימה בכיור, תמיד תוכלו להזעיק אינסטלטור שיפתור את המצב. אך בכדי שתוכלו למנוע את הסתימה הבאה, בראש ובראשונה אתם מוכרחים לדעת מה גרם לסתימה הנוכחית. אינסטלטור מנוסה יוכל להסביר ללקוח מה גרם לסתימה, כך שהוא יוכל לשנות את ההרגלים ועוד יותר חשוב יצליח למנוע את הסתימה הבאה.

הטיפ היעיל ביותר למניעת הצורך בביצוע פתיחת סתימה בכיור הוא לא לזרוק חומרים שונים או חלקי מזון אל תוך פתח הניקוז. ככל שתימנעו מלהכניס אל פתח הניקוז אלמנטים שלא אמורים לעבור דרכו, תוכלו למנוע את סתימה הבאה. ברוב המקרים כמו שאמרנו זוהי הסיבה המרכזית להיווצרות של סתימות הן בבית שלכם ואפילו גם במקומות העבודה

מחפשים אינסטלטור מנוסה? פנו אלינו!

אחרי שהבנתם עד כמה חשוב לבצע שחרור סתימה בכיור על ידי אינסטלטור מנוסה, כעת כל מה שנותר לכם לעשות זה רק למצוא את האינסטלטור הנכון. אם אתם לא רוצים לקחת סיכונים, מוטב כי תפנו אלינו – כך תוכלו לדעת שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר. כי שחרור של סתימה היא לא משחק ילדים, בטח לא כאשר מדובר על סתימה מורכבת ומשמעותית שחוזרת על עצמה.

הצוות המנוסה שלנו יגיע אליכם בתוך זמן קצר, יזהה את מקור הסתימה ויטפל בה בצורה הכי מקצועית. בתוך מספר דקות, תוכלו לחזור לתפקוד רגיל עם הכיור במטבח או באמבטיה שלכם. האינסטלטורים שלנו מספקים שירות בכל שעות היממה ובכל רגע שבו תצטרכו לקבל שירות, כך שתדעו שאתם בידיים הכי טובות שיש. 

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ