עמוד הבית תיקון צנרת

תיקון צנרת

תיקון צנרת ללא הרס

בשנים עברו אנשים היו נמנעים מתיקון צנרת רק בגלל שהתהליך היה מגיע עם הרס רב. לאחר שמתקנים את הצנרת היה צורך להתמודד עם לא מעט בעיות נוספות שצצו עם הזמן. עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לראות דרכים חדשניות לתיקון צנרת מבלי להסב נזק.

אם עד לפני כמה שנים תיקון צנרת ללא הרס היה נשמע כמו מדע בדיוני, נכון להיום זוהי המציאות. אינסטלטורים לא רק שיבצעו את התיקון בצורה טובה, הם גם לא יסבו נזק רב.

כלומר, תוכלו מיד לאחר התיקון לחזור לשגרת החיים הרגילה. לא תצטרכו להתמודד עם ריצוף שבור או כל מיני חורים שונים בקירות הבית.

אנחנו נספק לכם את כל המידע על מנת להבין בדיוק אל תוך מה אתם מכניסים את עצמכם. הרי ברגע שכל סימני השאלה הופכים לסימני קריאה יהיה לכם קל לעשות את התיקון בלב שלם.

מה אתם מוכרחים לדעת על תיקון צנרת ביוב ללא הרס? הכנו לכם מדריך שלם שיעשה לכם סדר בכל הבלגן!

מתי צריך לתקן את הצנרת בבית?

שאלתם את עצמכם מתי אתם צריכים להזמין אינסטלטור לתיקון צנרת? האמת היא שישנו סיכוי סביר שיהיה עליכם להזמין איש מקצוע לצורך תיקון צנרת ללא הרס.

הצנרת נשחקת עם הזמן, כתוצאה מכך עשויות לצוץ להן כל מיני בעיות שונות שלא דמיינתם אותן.

במקרה שבו מצטברים שורשי עצים בתוך הצנרת עלולות להיווצר בעיות שונות. הרי גם אם שורשי העצים נראים קטנים ולא מזיקים, הם עושים בדיוק ההפך. עם הזמן השורשים הורסים את מערכת הביוב, ומביאים אותם למקום שבו תהיו מחויבים לקבל תיקון.

פרמטר נוסף שלא תוכלו להתעלם ממנו הוא הבלאי הטבעי של הצנרת הביתית. הרי התפקוד של צנרת ישנה לא יהיה זהה לתפקוד של צנרת חדשה ומתקדמת.

תיקון צנרת מים נדרש גם כאשר הצנרת הקיימת נשחקת. במקרה כזה ישנו סיכוי כי לצד התיקון ימליצו לכם על החלפתה.

קיימים מקרים בהם חשוב לתקן בעיות אינסטלציה בדחיפות. לדוגמא במקרה שקרה פיצוץ בצנרת או קיימת נזילה.

מתי ניתן לבצע תיקון צנרת ללא הרס?

צריך לעשות את ההבדל בין תיקון פיצוץ צינור מים לבין תיקון צינור ביוב. כאשר אנו מדברים על תיקון של צנרת ללא הרס מדובר בעיקר על תיקון של צינור ביוב.

תיקון צנרת מים ללא הרס לא יהיה אפשרי בגלל המבנה של הצנרת. לפיכך יהיה עליכם לקחת זאת בחשבון עוד לפני שנבצע את העבודה עצמה.

למרות העניין הזה עליכם לדעת כי כיום ההרס הוא לא משמעותי כמו שהוא היה בעבר. גם אם לא יהיה ניתן לבצע תיקון מבלי להרוס את הריצוף, ניתן לעשות זאת בצורה מדויקת וזהירה.

המטרה היא לא להביא אתכם למצב שבו אתם צריכים להתמודד עם עוד הרס לאחר תיקון הצנרת הבעייתית.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס – כיצד זה נעשה?

אומנם על מנת לתקן את הבעיות השונות בצנרת יהיה עלייך לחפש אינסטלטור מומלץ בקרבתך. עם זאת עדיין כל מי שקורה לאיש מקצוע צריך להכיר את הפעולות השונות שאותן הוא נדרש לבצע. כך תוכלו לדעת באופן חד משמעי מה העבודה שאותה האינסטלטור הולך לעשות. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו רק הנסתר על פני הגלוי.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס שלב אחרי שלב:

  1. איתור מקור הבעיה – בשלב הראשון עוד לפני שמבצעים את התיקון ישנה חשיבות לאתר את מקור הבעיה. כדי שיהיה אפשר לאתר את הבעיה מבצעים איתור נזילות מים באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתקדמים. מחדירים את תוך הצנרת מצלמה זעירה עם סיב אופטי. זוהי הדרך של האינסטלטור לראות מה קורה בתוך הצנרת עצמה. הסיב האופטי מאפשר להזיז את המצלמה בחופשיות בתוך הצנרת על מנת להבין מה בדיוק קורה בתוכה.
  2. ניקוי יסודי לצנרת – אחרי שמאתרים את הבעיה, יהיה ניתן לנקות את הצנרת בצורה יסודית. תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה מחייב לנקות את הצנרת עוד לפני שניגשים לתקן. ברגע שהצנרת תהיה נקייה יהיה אפשר לבצע את התיקון מבלי שיהיו הפרעות כאלה ואחרות. בנוסף לכך זוהי הדרך להבטיח כי לא אמורות להיות בעיות נוספות לאחר שמסיימים את התיקון עצמו.
  3. תיקון הבעיה בצנרת – כעת אחרי שצנרת נקייה יהיה אפשר לגשת על מנת לתקן אותה. קיימות מספר שיטות לתיקון פנים הצנרת מבלי להסב נזק רב לריצוף עצמו. הטכנולוגיה מאפשרת לכל אינסטלטור לבחור את הדרך שהכי מתאימה עבורו. אך מה שאתם צריכים לדעת זה שאתם יכולים לקבל תיקון צנרת ללא הרס. מה שהיה נראה לכם עד לפני כמה שנים בחלום הופך למציאות.

שיטות לתיקון צנרת מבלי להסב הרס

כל אינסטלטור מגיע עם הכלים שלו כדי לתקן את הבעיות השונות בצנרת. זה לא משנה אם אתם צריכים תיקון צנרת גיבריט או כל צנרת אחרת – חשוב לבחור בשיטה הנכונה. לכל שיטה שהאינסטלטור יבחר בה יהיו את הפלוסים שלה מצד אחד, ואת המינוסים שלה מהצד השני.

השיטות:

  • תיקון בשיטת הטלאה/פאצ' – בשיטה הזאת מחדירים אל תוך הצנרת בלון שעטוף בבד. הבד עשוי מחומר מיוחד שמאפשר לבלון להחזיק מעמד זמן רב בתוך הצנרת. את הבלון מנפחים במקום שבו ישנו חור, לרוב מדובר על חור יחסית גדול. הבלון בעצם סותם את החומר, ומונע את המשך הנזילה.
  • תיקון בשיטת שירוול/ליינר – בשיטה הזאת ניתן לסתום מספר רב של חורים בתוך הצנרת עצמה. השרוול בעצם נכנס אל תוך הצנרת עצמה ואמור לאפשר לביוב לזרום דרכו. החורים בצנרת המקורית נשארים, אך המים זורמים דרך השרוול החדש שמתלבש על הצנרת הקיימת.
  • תיקון בשיטת התזה אפוקסית – האפשרות האחרונה שבוחרים בה לרוב בלית ברירה היא שיטת התזה אפוקסית. את ההתזה בתוך הצנרת מבצעים עם רובוט זעיר שנכנס אל תוך הצנרת. החומר מאפשר לסתום את החורים השונים בצנרת מבלי שתהיה נזילה אך העמידות היא לזמן מוגבל.

מהו תיקון פיצוץ בצנרת מחיר?

אז כמה נהוג לשלם על תיקון צנרת ביוב ללא הרס? תיקון נקודתי של צינור אחד יכול לעלות החל מ-450 ש"ח ועד 3500 ש"ח. עם זאת במקרה שבו מדובר על מספר גדול של פיצוצים בצינורות שונים המחיר יכול להגיע גם לאזור ה-10,000 ש"ח. המחיר נקבע בהתאם לשיטה שבה משתמש האינסטלטור שאותו הזמנתם ובהתאם להיקף העבודה הנדרשת.

לעיתים, יכול להיות מצב בו הצעת המחיר שתקבלו מהאינסטלטור כאשר הוא יגיע אליכם תהיה שונה מהצעת המחיר שקיבלתם בטלפון וזאת בגלל שרק כאשר הוא נמצא בשטח הוא יכול להעריך בצורה המדויקת ביותר את היקף הנזק והעבודה הנדרשת.

יכול להיות מצב שבו יהיה לכם משתלם יותר להחליף את הצנרת במקום לתקן אותה. תיקון פיצוץ צינור מים אמור להיעשות רק כאשר הוא חוסך לכם בעלויות.

אם מדובר בביוב, ניתן לבצע החלפת צנרת ביוב ללא הרס מבנה והמחיר יהיה בהתאם להחלפה.

כמובן שיהיה עליכם להזדרז לתקן את הבעיה בצנרת כדי למנוע החמרה של המצב. הרי כל זמן שבו הצנרת לא תקינה הוא זמן שבו עלולות להופיע להן בעיות נוספות.

לכל אינסטלטור מומלץ בקרבתכם יכולים להיות מחירים שונים בהקשר של תיקון צנרת ללא הרס. את איש המקצוע יהיה עליכם לבחור על סמך הניסיון ועל סמך העלויות שאותן הוא גובה.

תיקון פיצוץ בצנרת ע"י אינסטלטור מומלץ

אינכם יכולים לסמוך על כל אחד כאשר זה נוגע לתיקון הצנרת בבית או בעסק. תיקון צנרת ללא הרס זוהי עבודה שחייבת להיעשות בצורה הנכונה והמקצועית ביותר.

רוצים ללכת על בטוח? אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ בקרבתך, מצאתם אחד כזה! אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לתיקון הצנרת. אנו מתחייבים להגיע אליכם במהירות ולבצע את התיקון באיכות הגבוהה ביותר, חייגו אלינו כבר עכשיו! 072-3313132

מאמרים בנושא
אינסטלטור לכל הארץ
phone חייגו עכשיו וואצאפ פנייה לאינסטלטור וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ